Aktualitātes


  Drukāt

Saeima atbalsta finansējuma pārdali piena ražotāju atbalstam saistībā ar Krievijas ekonomiskajām sankcijām pret Latviju
27.11.2014

Saeima ceturtdien, 27.novembrī, atbalstīja apropriācijas pārdali, lai atbalstītu piena ražotājus, kuri cietuši no Krievijas ekonomiskajām sankcijām pret mūsu valsti. Finansiāls atbalsts arī paredzēts, lai segtu ar ciltsdarbu saistītos maksājumus par piena šķirņu slaucamo govju produktivitātes datu izvērtēšanu.

Lasīt vairāk ...


Latvija un Gruzija uzlabos sadarbību lauksaimniecības jomā
27.11.2014

Trešdien, 26. novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Gruzijas lauksaimniecības ministru Otaru Daneliu (Otar Danelia), lai pārrunātu abu valstu turpmāko sadarbību tirdzniecībā ar lauksaimniecības un pārtikas precēm. Kā zināms, Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču ražotāji pēc Krievijas embargo ieviešanas vēl aktīvāk meklē jaunus noieta tirgus saražotajai produkcijai. Zemkopības ministra Jānis Dūklavs uzsvēra, ka Latvijas ražotāji ir gatavi eksportē dažādus piena, gaļas u.c. produktus uz Gruziju.

Lasīt vairāk ...


Augulis: Papildu finansējums labklājības jomai ļaus īstenot jaunas un jau esošās prioritātes (LETA)
27.11.2014

Labklājības ministrijas prioritātes arī turpmāk ir - pensijas, demogrāfija, invalīdu situācija, bērnu un ģimenes jautājumi, nevienlīdzības mazināšana. Tomēr intervijā aģentūrai LETA labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) atzina, ka valdības lēmums atbalstīt precizēto nākamā gada valsts budžeta plānu apliecina, ka diskusijas par to ir bijušas veiksmīgas, jo tiks atbalstītas vairākas Labklājības ministrijas (LM) jaunās politikas iniciatīvas, kas, pēc ministra vārdiem, ļaus ministrijai papildus iegūt 30 miljonus eiro savu mērķu īstenošanai.

Lasīt vairāk ...


Dūklavs: EK 7,7 miljonu atbalstu saņems tikai ražojošās piensaimniecības
24.11.2014

Eiropas Komisijas (EK) 7,7 miljonu eiro atbalsts tiks piešķirts tikai ražojošajām piensaimniecībām, savukārt naudas izsniegšanas kritēriji tiks izstrādāti steidzamības kārtā jau tuvākajās nedēļās, šodien pēc Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvās padomes sēdes atzina zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Dūklavs: ES palīdzība piensaimniekiem nebūs solīto 20 miljonu eiro apmērā
Apskatīt komentārus


19.11.2014

 
Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (213)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)