Aktualitātes


  Drukāt

ZZS vadība varētu palikt "zemnieku" rokās; valdes priekšsēdētāja amatam virza Armandu Krauzi
02.07.2015

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētāja amats varētu palikt Latvijas Zemnieku savienībai (LZS), un kā kandidāts uz šo amatu ir izvirzīts Saeimas deputāts un Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Armands Krauze (LZS/ZZS).

Lasīt vairāk ...


SKDS: Valsts prezidenta vēlēšanas uzlabojušas ZZS reitingu (Diena.lv)
02.07.2015

Valsts prezidenta vēlēšanas ir atstājušas iespaidu uz vēlētāju attieksmi pret politiskajiem spēkiem, liecina pētījumu centra SKDS jūnija pirmajā pusē veiktā aptauja, par ko ceturtdien vēsta laikraksts Diena. No tām ieguvēja varētu būt Zaļo un Zemnieku savienība ar savu kandidātu un jauno Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, bet ne Nacionālā apvienība, kura cerēja palielināt popularitāti, izvirzot amatam konstitucionālo tiesību juristu Egilu Levitu, pieļauj SKDS direktors Arnis Kaktiņš.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apsekos meliorācijas sistēmas
01.07.2015

Ceturtdien, 2. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies vizītē uz Madonas un Rēzeknes novadiem, lai klātienē apskatītu lauksaimniecības zemju izmantošanai nozīmīgas meliorācijas sistēmas. Tāpat zemkopības ministrs apmeklēs vienu no lielākajām graudkopības saimniecībām Latgalē.

Lasīt vairāk ...


Jānis Dūklavs: Eiropas Komisijai jāturpina izstrādāt dzīvnieku labturības stratēģiju
29.06.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 29.jūnijā, Rīgā tikās ar Eiropas veselības un pārtikas nekaitīguma komisāru Vīteni Andrjukaiti (Vytenis Andriukaitis), lai pārrunātu dzīvnieku veselības un labturības jautājumus, kā arī aktuālāko informāciju Āfrikas cūku mēra izplatības ierobežošanā. Runājot par Dzīvnieku veselības likumu, Jānis Dūklavs bija gandarīts par paveikto un pateicās Eiropas Komisijai par konstruktīvo darbu, kas sekmēja vienošanos ar Eiropas Parlamentu agrīnajā otrajā lasījumā par pārnēsājamo dzīvnieku slimību priekšlikumu.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Savienībā un Latvijā sieviešu un vīriešu līdztiesība vēl tikai pusceļā
26.06.2015

Rīga, 2015. gada 25.jūnijs. – Labklājības ministrijas (LM) parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks ceturtdien, 25.jūnijā, Briselē (Beļģija) uzstājās vienā no paneļdiskusijām Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta organizētajā pasākumā, kura ietvaros tika prezentēts otrais Eiropas Dzimumu līdztiesības Indekss 2015.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2015 (120)   
2014 (232)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)