Aktualitātes


  Drukāt

ZZS valde: Jāveido darba grupa premjera vadībā, lai regulāri vērtētu nozaru aktuālo informāciju un operatīvi lemtu par atbalstu vietējiem ražotājiem
25.08.2014

Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) valde pirmdienas, 25. augusta sēdē, vienojās šīs diena sadarbības padomes sēdē rosināt izveidot sadarbības padomes darba grupu Ministru prezidenta vadībā, lai regulāri izvērtētu nozaru aktuālo informāciju un operatīvi lemtu par iespējamiem atbalsta mehānismiem vietējo ražotāju aizsardzībai saistībā ar Krievijas Federācijas noteiktajām sankcijām pret Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, tostarp Latviju.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs informēs par atbalstu lauksaimniekiem pēc Krievijas sankciju ieviešanas
22.08.2014

Plašsaziņas līdzekļu žurnālisti ir aicināti uz zemkopības ministra Jāņa Dūklava preses konferenci, kurā zemkopības ministrs sniegs informāciju par veicamajiem pasākumiem lauksaimnieku atbalstam pēc Krievijas sankciju ieviešanas, aizliedzot importēt virkni Latvijā ražoto lauksaimniecības preču un pārtikas produktu.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz konkrētus priekšlikumus Krievijas sankciju skarto ražotāju aizsardzībai
21.08.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ceturtdienas, 21. augusta, ārkārtas sadarbības padomes sēdē rosina diskutēt par 14 konkrētiem priekšlikumiem vietējo ražotāju aizsardzībai saistībā ar Krievijas Federācijas noteiktajām sankcijām pret Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, tostarp Latviju. Viens no priekšlikumiem paredz, ka valsts un pašvaldības iepirkumos, kurus sedz no budžeta līdzekļiem, iepērk tikai Latvijas ražotāju pārtikas produktus.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina sasaukt ārkārtas sadarbības padomes sēdi par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai
19.08.2014

ZZS valde uzskata, ka ir jābūt nekavējošai rīcībai, lai zaudējumus neciestu ne tikai uzņēmumi, bet arī to darbinieki un viņu ģimenes. Apstākļos, kad nopietni apdraudētas saražotās produkcijas realizācijas iespējas, pastāv risks, ka uzņēmumi būs spiesti sašaurināt darbību un atlaist darbiniekus.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (160)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)