Aktualitātes


  Drukāt

Ivetu Griguli ievēl Kazahstānas ekonomisko zonu asociācijas prezidijā
21.05.2015

Eiropas Parlamenta deputāte un delegācijas Eiropas Savienības sadarbībai ar Kazahstānu, Kirgizstānu, Uzbekistānu, Tadžikistānu, kā arī ar Turkmenistānu un Mongoliju vadītāja Iveta Grigule ir kļuvusi par Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas prezidija locekli. Prezidijā I.Griguli ievēlēja Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas III kongress, kas ar Kazahstānas Investīciju un attīstības ministrijas atbalstu notika valsts galvaspilsētā Astanā.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis oficiāli pieteikts Valsts prezidenta vēlēšanām
21.05.2015

Ceturtdien, 21. maijā, Valsts prezidenta vēlēšanām oficiāli izvirzīts aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis. Lēmumprojektu par R.Vējoņa izvirzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanām, kas Saeimā notiks šā gada 3. jūnijā, parakstījuši Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāts Ingmārs Līdaka, partijas „Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, kā arī ZZS Saeimas frakcijas deputāti Gundars Daudze, Ainārs Mežulis un Valdis Skujiņš.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības biedru anketēšana
Apskatīt komentārus


21.05.2015

 Godātie, zemsavieši!

Līdzīgi kā pirms diviem gadiem, arī šogad, lai noskaidrotu zemsaviešu viedokli par norisēm partijā, par biedru noskaņojumu visos Latvijas novados, ir izveidota biedru aptaujas anketa.

Svarīgs ir ikviena LZS biedra viedoklis, tāpēc, lūdzu, izbrīvējiet desmit minūtes, lai atbildētu uz aptaujas jautājumiem.

Anketu var aizpildīt līdz 7.jūnijam.

Anketa pieejama šeit:

https://docs.google.com/forms/d/130iUdqU5GVt-ytyhNYuKfGVKcz_YvrhFsIr8i49meT4/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_linkLZS jaunatnes nodaļa viesojas Dobelē
21.05.2015

Latvijas zemnieku savienības (LZS) Jaunatnes nodaļas vadītājs Reinis Uzulnieks un jaunie biedri Andris Alksnis, Kristaps Kārkliņš, 20. maijā viesojās Dobeles pagasta pārvaldē, lai tiktos ar Dobeles LZS nodaļas biedriem. Sanāksmes laikā tika pārrunātas sadarbības iespējas, kā arī vienojāmies par kopīgu mērķi attīstīt LZS jauniešu kustību un to aktivitātes Dobeles novadā.

Lasīt vairāk ...


ANO Meža forums vienojas par efektīvāku meža apsaimniekošanas ieviešanu
19.05.2015

Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā Ņujorkā, ASV, no 4. līdz 15. maijam norisinājās Apvienoto Nāciju Meža foruma 11.sesija. Tās laikā foruma dalībnieki strādāja pie kopējas rezolūcijas, lai veicinātu Meža foruma tālāku attīstību, stiprinot un vienojieties par Starptautisko vienošanos līdz 2030.gadam, paredzot stratēģiskā plāna un “ceļa kartes” tālākam darbam izstrādi, kā arī uzlabojot interešu grupu un nevalstisko organizāciju iesaisti foruma darbā.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2015 (87)   
2014 (232)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)