Aktualitātes


  Drukāt

Augulis: sociālo budžetu nedrīkst saplosīt (Neatkarīgā Rīta Avīze)
19.09.2014

Sociālie un pensiju jautājumi šoreiz partiju priekšvēlēšanu programmās nevīd priekšplānā – vai ar šo jomu valstī viss kārtībā, vai nabadzība un nevienlīdzība būtiski mazināta, ko darīt ar uzkrājumu sociālajā budžetā un vai tiešām nākamā koalīcija jau sarunāta, Neatkarīgās intervija ar labklājības ministru, ZZS valdes priekšsēdētāju Uldi Auguli.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un lauksaimnieki ceturtdien tiksies ar ES lauksaimniecības komisāru Dačanu Čološu
17.09.2014

Ceturtdien, 18. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Latvijas lauksaimnieku nevalstisko organizāciju vadība tiksies ar Eiropas Komisijas (EK) lauksaimniecības komisāru Dačanu Čološu.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienība aicina pievienoties donoru dienas labdarības akcijā „Labos darbus darām kopā”
16.09.2014

Labos darbus mēs varam izdarīt tikai kopā, tādēļ Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina visu partiju deputātus, deputātu kandidātus un atbalstītājus vienoties Donoru dienas labdarības akcijā „Labos darbus darām kopā”.

Lasīt vairāk ...


Latvijas un Polijas zemkopības ministri saskaņos kopīgu viedokli par ES atbalstu lauksaimniekiem pēc Krievijas ieviestajām sankcijām
16.09.2014

Trešdien, 17. septembrī, notiks zemkopības ministra Jāņa Dūklava videokonference ar Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministru Mareku Savicki, kurā ministri spriedīs par abu valstu viedokļu un turpmākās rīcības saskaņošanu jautājumā par nepieciešamajiem ES atbalsta pasākumiem lauksaimniecības nozarei pēc Krievijas ieviestajām sankcijām.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (176)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)