Aktualitātes


  Drukāt

Jāparedz iespēja soda naudu par pārsniegtajām piena kvotām samaksāt vairāku gadu laikā un bez soda procentiem
16.12.2014

Pirmdien, 15. decembrī, ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē Briselē tika spriests par ES piena nozares attīstību turpmākajos gados pēc piena kvotu sistēmas atcelšanas 2015. gada aprīlī. Vairāku ES dalībvalstu vidū valda satraukums par piena nozares spēju pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Lasīt vairāk ...


Zemopības ministrs Jānis Dūklavs ar ES komisāriem pārrunā lauksaimniecības un zivsaimniecības attīstības jautājumus
16.12.2014

Pirmdien, 15. decembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tikās ar ES lauksaimniecības un lauku attīstības komisāru Filu Hoganu (Phil Hogan), ES veselības aprūpes un pārtikas drošības komisāru Vīteni Andrjukaiti (Vytenis Povilas Andriukaitis) un ES vides, jūrlietu un zivsaimniecības komisāru Karmenu Vellu (Karmenu Vella), lai skaidrotu Latvijas kā nākamās prezidējošās valsts ES Padomē prioritātes.

Lasīt vairāk ...


ES atbalstam Latvijas piena ražotājiem jābūt atbilstošam Krievijas embargo radītajiem zaudējumiem
15.12.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 15. un 16. decembrī dosies uz Briseli, kur ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē tiks spriests par ES piena nozares attīstību turpmākajos gados pēc piena kvotu sistēmas atcelšanas 2015. gada aprīlī. Tas nozīmē, ka turpmāk nebūs kvantitatīvu ierobežojumu piena ražošanai, tāpēc dalībvalstu vidū valda satraukums par piena nozares spēju pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

Lasīt vairāk ...


Jaunie SKDS reitingi: Vienotība zaudē, par ZZS balsotu 16.1% vēlētāju (Diena.lv)
11.12.2014

Pirmo socioloģisko aptauju rezultāti pēc Saeimas vēlēšanām parasti tiek gaidīti ar pastiprinātu interesi. Pētījuma centra SKDS novembrī veiktā aptauja uzrāda zināmas atšķirības no Saeimas vēlēšanu rezultāta, taču tās nav pārsteigušas ne SKDS direktoru Arni Kaktiņu, ne pašus politiķus. Vislielākais popularitātes kritums ir valdošajai Vienotībai, kas Saeimā ir pārstāvēta ar 23 deputātiem un vēlēšanās ieguva otru labāko rezultātu aiz Saskaņas.

Lasīt vairāk ...


Rāviņš: Bez prezidentūras ES sarunas par budžetu būtu sarežģītākas un ilgākas
Apskatīt komentārus


10.12.2014

Tā kā strauji tuvojas Latvijas prezidentūras laiks Eiropas Savienības (ES) padomē, valsts budžets bija jāvienojas iespējami ātrāk. Bet citā gadījumā sarunas ar pašvaldībām par budžetu būtu sarežģītākas un ilgstošākas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” sacīja Pašvaldību savienības priekšsēža vietnieks, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (LZS).

 
Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (225)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)