Aktualitātes


  Drukāt

Brigmanis: Straujumai jāpiedāvā redzējums par tālāko rīcību vilcienu iepirkuma lietā
24.07.2014

Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un Satiksmes ministrijai ir atbildība publiski piedāvāt precīzu redzējumu par tālāko rīcību vilcienu iepirkuma lietā, sacīja Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Kurzemes lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un pārtikas ražotājiem
24.07.2014

Piektdien, 25. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies darba vizītē uz Kurzemi, lai apmeklētu šā reģiona lauku saimniecības, zivsaimniecības un pārtikas ražošanas uzņēmumus un klātienē ar lauksaimniekiem, zivsaimniekiem un pārtikas ražotājiem diskutētu par attīstības iespējām turpmākajos septiņos gados.

Lasīt vairāk ...


Auguļa biroja vadītājs Reinis Uzulnieks piedalās preses konferencē "3+ ģimenes kartes"
24.07.2014

Pēc goda ģimenes kartes projekta noslēguma varētu apsvērt ideju informāciju par bērniem ierakstīt eID kartē, aģentūra BNS uzzināja preses konferencē, kas otrdien notika biedrības "Māmiņu klubs" telpās.

Lasīt vairāk ...


ZZS valde apstiprina programmu un kandidātu sarakstus 12.Saeimas vēlēšanām
23.07.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde apstiprinājusi apvienības 4000 zīmju programmu 12.Saeimas vēlēšanām, vienlaikus noslēdzot darbu pie deputātu kandidātu sarakstu izveidošanas. ZZS vēlas panākt, lai Latvija būtu pārtikusi, zaļa un par sevi lepna valsts, kurā ikviens vēlas dzīvot, strādāt, veidot ģimeni, pavadīt mierīgas vecumdienas. Tāpēc programmā ir izvirzīti trīs galvenie mērķi - drošība par valsts un ģimenes nākotni, harmoniska reģionu attīstība, izglītota sabiedrība.

Lasīt vairāk ...


Augulis: pilnvērtīga iesaiste darba tirgū ir nabadzības novēršanas pamatā
18.07.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien un piektdien, 17.un 18.jūlijā, Milānā (Itālijā) piedalījās Eiropas Savienības (ES) nodarbinātības un sociālās politikas ministru neformālajā sanāksmē, kuras laikā norisinājās diskusija par zaļās izaugsmes un nodarbinātības jautājumiem sociālās uzņēmējdarbības attīstību, kā arī nabadzības samazināšanu

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (140)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)