Aktualitātes


  Drukāt

Labklājības ministrs tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociāliem darbiniekiem
01.10.2014

Ceturtdien, 2.oktobrī, labklājības ministrs Uldis Augulis tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociālajiem darbiniekiem, lai pateiktos par viņu ieguldījumu sociālā darba attīstībā.

Lasīt vairāk ...


Jau otro reizi atzīts Ulda Auguļa ieguldījums dzimumu līdztiesības stiprināšanā
01.10.2014

Otrdien, 30.septembrī, labklājības ministrs Uldis Augulis jau otro reizi saņēma Dzimumu līdztiesības balvas atzinības rakstu par būtisku ieguldījumu vienādu iespēju sievietēm un vīriešiem nodrošināšanā.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs sveic seniorus Starptautiskajā veco ļaužu dienā
01.10.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis sveic seniorus Starptautiskajā veco ļaužu dienā, novēlot viņiem stipru veselību un dzīvesprieku.

Lasīt vairāk ...


Valstij jāuzņemas atbildība par saviem iedzīvotājiem
30.09.2014

«Pēc atgriešanās valdībā esam stabilizējuši koalīcijas darbu, mazinājušās līdzšinējās pretrunas pārējo partiju starpā, un darbs kļuvis produktīvāks. Ir apturēta virkne nepārdomātu reformu, lai mērķtiecīgi, soli pa solim, virzītos uz priekšu. Vienmēr esam iestājušies par vienmērīgu valsts attīstību, par Latvijas reģioniem un taisnīgu valsts resursu sadali. Tādēļ arī turpmāk mūsu prioritātes būs sociālā drošība, pensijas unalgas, spēcīgas pašvaldības, kuras spēj piesaistīt investīcijas un radīt darba vietas, kāarī izglītība – sākot no mazajām lauku skolām un beidzot ar augstskolām, kurām jābūtpieejamām arī jauniešiem no mazāk pārtikušām ģimenēm,» partiju apvienības prioritātes iezīmē ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Viņš 12. Saeimas vēlēšanās kandidē no Zemgales, kurai vienmēr bijis piederīgs.

Lasīt vairāk ...


Latvija tikai ar privāto investoru spēkiem attīstīties nespēj
29.09.2014

Latvija var būtu daiļa, nacionāla unekonomiski spēcīga valsts, tomēr, lai tosasniegtu, politiķiem ir jābūt vairāk orientētiem uz valsts politisko un saimnieciskodecentralizāciju un jāiestājas par līdzsvarotuvisu Latvijas reģionu apdzīvotību unattīstību. Modernas un attīstītas tautsaimniecībasveidošanai nepieciešams izmantot visjaunākos zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (187)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)