Aktualitātes


  Drukāt

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un lauksaimnieki ceturtdien tiksies ar ES lauksaimniecības komisāru Dačanu Čološu
17.09.2014

Ceturtdien, 18. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Latvijas lauksaimnieku nevalstisko organizāciju vadība tiksies ar Eiropas Komisijas (EK) lauksaimniecības komisāru Dačanu Čološu.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienība aicina pievienoties donoru dienas labdarības akcijā „Labos darbus darām kopā”
16.09.2014

Labos darbus mēs varam izdarīt tikai kopā, tādēļ Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) aicina visu partiju deputātus, deputātu kandidātus un atbalstītājus vienoties Donoru dienas labdarības akcijā „Labos darbus darām kopā”.

Lasīt vairāk ...


Latvijas un Polijas zemkopības ministri saskaņos kopīgu viedokli par ES atbalstu lauksaimniekiem pēc Krievijas ieviestajām sankcijām
16.09.2014

Trešdien, 17. septembrī, notiks zemkopības ministra Jāņa Dūklava videokonference ar Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministru Mareku Savicki, kurā ministri spriedīs par abu valstu viedokļu un turpmākās rīcības saskaņošanu jautājumā par nepieciešamajiem ES atbalsta pasākumiem lauksaimniecības nozarei pēc Krievijas ieviestajām sankcijām.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas deputāti: nākamgad indeksējot pensijas, jānodrošina lielāku to pieaugumu
11.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti izskatīšanai Saeimā iesnieguši priekšlikumus grozījumiem likumā „Par valsts pensijām”, kas paredz divkāršot pensiju indeksācijas aprēķinos izmantoto apdrošināšanas iemaksu algas pieaugumu.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Valdība nedrīkst vilcināties ar lēmumiem par atbalstu Latvijas lauksaimniekiem
10.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcija, trešdien, 10.septembrī, tiekoties ar Ministru prezidentu Laimdotu Straujumu, aicināja pildīt iepriekš lauksaimniekiem dotos solījumus un jau tuvākajā laikā valdības sēdē pieņemt lēmumu par pārejas posma valsts atbalstu, lai Latvijas lauksaimnieki spētu turpināt savu darbību un konkurēt ar citu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu lauksaimniekiem.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (175)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)