Aktualitātes


  Drukāt

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs informēs par atbalstu lauksaimniekiem pēc Krievijas sankciju ieviešanas
22.08.2014

Plašsaziņas līdzekļu žurnālisti ir aicināti uz zemkopības ministra Jāņa Dūklava preses konferenci, kurā zemkopības ministrs sniegs informāciju par veicamajiem pasākumiem lauksaimnieku atbalstam pēc Krievijas sankciju ieviešanas, aizliedzot importēt virkni Latvijā ražoto lauksaimniecības preču un pārtikas produktu.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz konkrētus priekšlikumus Krievijas sankciju skarto ražotāju aizsardzībai
21.08.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ceturtdienas, 21. augusta, ārkārtas sadarbības padomes sēdē rosina diskutēt par 14 konkrētiem priekšlikumiem vietējo ražotāju aizsardzībai saistībā ar Krievijas Federācijas noteiktajām sankcijām pret Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, tostarp Latviju. Viens no priekšlikumiem paredz, ka valsts un pašvaldības iepirkumos, kurus sedz no budžeta līdzekļiem, iepērk tikai Latvijas ražotāju pārtikas produktus.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina sasaukt ārkārtas sadarbības padomes sēdi par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai
19.08.2014

ZZS valde uzskata, ka ir jābūt nekavējošai rīcībai, lai zaudējumus neciestu ne tikai uzņēmumi, bet arī to darbinieki un viņu ģimenes. Apstākļos, kad nopietni apdraudētas saražotās produkcijas realizācijas iespējas, pastāv risks, ka uzņēmumi būs spiesti sašaurināt darbību un atlaist darbiniekus.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicina EK nekavējoties lemt par zaudējumu kompensēšanu ražotājiem
18.08.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs nosūtījis vēstuli Eiropas Komisijas (EK) Lauksaimniecības komisāram Dačanam Čološam, kurā izklāstītas sekas un iespējamie finansiālie zaudējumi Latvijas piena un citās nozarēs, ja pēc Krievijas aizlieguma importēt lauksaimniecības un pārtikas preces steidzami netiks īstenoti pasākumi ES līmenī.

Lasīt vairāk ...


Pēc zemkopības ministra Jāņa Dūklava ierosinājuma sasauc ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes ārkārtas sēdi
14.08.2014

Pēc zemkopības ministra Jāņa Dūklava un vairāku citu ES dalībvalstu lauksaimniecības ministru ierosinājuma 5. septembrī sasaukta ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes (LZMP) ārkārtas sēde saistībā ar Krievijas Federācijas noteikto aizliegumu importēt ES ražotās lauksaimniecības preces un pārtikas produktus.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (158)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)