Novados

38109

Brigmanis: ZZS ir kabatas partija vairākiem desmitiem novadu
Apskatīt komentārus (0)


12.09.2013


Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) mērķis nākošajās vēlēšanās ir labi nostartēt un strādāt valdībā. Bet atbildot uz pārmetumiem par ZZS kā Ventspils mēra Aivara Lemberga kabatas partiju, ZZS līderis Augusts Brigmanis vien norāda - ja ņem vērā pašvaldību vēlēšanu rezultātus, iznāk, ka zaļzemnieki ir kabatas partija vairākiem desmitiem novadu.

"Mērķis ir labi nostartēt. Godīgi pateikt vēlētājiem, ko mēs gribam sasniegt un ko varam sasniegt. Un, protams, gūt labākus rezultātus un, protams, strādāt valdībā. Jo neesam jau mēs nākuši šeit sēdēt uz opozīcijas soliņa. (..) Bet mērķis ir pamatā labi nostartēt un iegūt pēc iespējas vairāk deputātu mandātus," ceturtdien LTV raidījumā Rīta Panorāma atzina A.Brigmanis.

Viņš arī norādīja, ka ZZS patlaban ir vairāki iespējamie premjera amata kandidāti, par kuriem notiek sabiedriskās domas aptauja - Uldis Augulis, Jānis Dūklavs, Armands Krauze, Raimonds Vējonis, šādu iespēju apsverot arī Liepājas mērs Uldis Sesks un citi.

Savukārt, komentējot Vienotības pārstāves Sarmītes Ēlertes ceturtdien intervijā Dienai pausto, ka no paša ZZS būs atkarīgs, vai šis politiskais spēks turpmāk būs Ventspils mēra Aivara Lemberga kabatas partija, politiķis uzsvēra, ka viņam kolēģes viedoklis neesot svarīgs.

"Sarmītes Ēlertes viedoklis, protams, priekš manis nav saistošs. Viņa var vērot, cik viņa grib. Viņa ir pietiekoši sevi novērojusi, un rezultāti ir parādījuši, ko tāda vērošana ir devusi. Bet, kas attiecas uz kabatas partiju - es nedomāju, ka mēs esam kādas konkrētas vienas pilsētas kabatas partija. To pierādīja šīs pašvaldību vēlēšanas. Tad jau mēs esam vairāk nekā 40 novadiem kabatas partija, kur par mums balsoja. Tas ir tikai pozitīvi," lepojās A.Brigmanis.

"Ja mēs kādai konkrētai vietai varam ar palīdzēt, ieklausīties cilvēku viedokli, es domāju, tas tikai labi, tas kopumā Latvijai nāk par labu," vēl piebilda ZZS pārstāvis.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
15:22, Apr 06
RT @vid_gov:
Latvijas Zemnieku sa
09:21, Apr 03
RT @elitaveidemane: atkārtošu jautājumu: kāda bija @VL_TBLNNK nostāja, balsojot par apsūdzētā Juraša ievēlēšanu Juridiskās komisijas priekš…
Latvijas Zemnieku sa
11:50, Mar 31
RT @Brivibas36: Sargi sevi, sargi apkārtējos! #PaliecMājās https://t.co/vSWSwr9eCy

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit