Novados

Carnikavas novada Dome nolēma 2017. gadā piemērot nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi 50% apmērā par vienīgo mājokli (2
28.06.2016

Šī gada 22. jūnijā dome nolēma apstiprināt grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos par nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) un atvieglojumu piemērošanu Carnikavas novadā.

Lasīt vairāk ...


Jurēvica: Carnikavas domes vadība iepriekš nomainīta cerībā uz labāku pārvaldību
21.01.2016

Savulaik balsojot par vakar Carnikavas novada domes priekšsēdētāja amatā ieceltās Daigas Jurēvicas (LZS) atsaukšanu no amata, deputāti kļūdījušies cerībā uz labāku pārvaldību, kas nesekoja, aģentūrai LETA komentēja pati Jurēvica.

Lasīt vairāk ...


Carnikavas novada domes priekšsēdētājas amatā atgriežas pirms mēneša gāztā Jurēvica
21.01.2016

Par Carnikavas novada domes priekšsēdētāju šodien ārkārtas sēdē ievēlēta pirms vairākām nedēļām no šī amata atsauktā Daiga Jurēvica (LZS), sociālajā tīklā «Twitter» ziņo pati Jurēvica.

Lasīt vairāk ...


LZS Izglītības un kultūras komisijas vadība aicina ikvienu interesentu iesaistīties komisijas darbā
08.01.2016

Latvijas Zemnieku savienības Izglītības un kultūras komisija ir aktīvi darbojusies visu iepriekšējo gadu. 2015.gadā esam skatījuši jautājumus, kuri ir saistīti gan ar izglītības sistēmas pilnveidošanu, pedagogu darba samaksas modeli, augstskolu darbību. Esam tikušies ar Labklājības ministrijas pārstāvjiem un Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadību.

Lasīt vairāk ...


Aivars Berķis - Mans veiksmes vēlējums! Manas pārdomas par to, kas ir laime.
23.12.2015

Pagājušajā decembrī atsūtījāt vēlējumu: “Laimīgu Jauno gadu!” Arī es sūtīju tādu vēlējumu, kaut gan tā arī neesmu ticis skaidrībā, vai tas attiecas uz visu gadu – uz visām 365 dienām, vai tikai uz pašu sākumu, ko ievada Prezidenta runa, himna, šampanietis un pret debesīm skrejošas raķetes? Tas ar šampanieša glāzēm iezvanītais sākums jau vienmēr ir laimīgs, bet janvāra pirmā diena nāk ar neizgulētu miegu, ar paģirām, ar mājas piekopšanu, trauku mazgāšanu un likšanu plauktos. Varbūt tas laimīgais Jaunais gads ir tas brīdis, kad viss ir atkal salikts pa plauktiem? Kad beidzot esam divatā ar mīļu cilvēku, un rīt uz darbu nav jāiet, un diviem vien pieder viss vakars un nākamā nakts?

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (4)
2015 (35)2014 (31)2013 (65)
2012 (34)2011 (65)

Video

 

FotoAptauja

Ņemot vērā terora aktus Eiropā, cik droši jūties Latvijā?

Jūtos pavisam droši
Jūtos nedaudz nedroši
Sāku bažīties par savu drošību
Jūtos diezgan nedroši
Es ļoti uztraucos par savu drošību

Apskatīt rezultātus


Twitter

Latvijas Zemnieku sa
13:12, Jul 19
RT @Zemkopibas_min: Zaļie iepirkumi – iespēja ēdinātājiem un vietējiem ražotājiem: https://t.co/aIOdNED4Nq https://t.co/WDD6mDb2uS
Latvijas Zemnieku sa
10:09, Jul 19
Piensaimniekiem varētu maksāt kompensācijas par nozares pamešanu https://t.co/3V5Gxv2AV5
Latvijas Zemnieku sa
17:03, Jul 18
RT @Zemkopibas_min: Eiropas Komisija nolemj Latvijas piena ražotājiem piešķirt 9,76 miljonu eiro atbalstu: https://t.co/1SPAXRL5j3 https://…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit