Aktualitātes / Novados


  Drukāt

Latvijas Avīze: Piedāvās "zemniecisku mieru"
31.03.2014

Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresu vieta ir nemainīga jau gadiem – Jelgavas pils jeb Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) centrālā ēka. Toties pašu partijas biedru noskaņojums salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem mainījies par 180 grādiem. Pirms pāris gadiem tas bija pavisam drūms – pili bija ielenkuši pavasara pali un arī zaļzemniekiem pēc ne pārāk veiksmīgajām Saeimas ārkārtas vēlēšanām jau "ūdens smēlās mutē". Pērn kongresā jau paudās drūma, bet ietekmīga opozīcijas spēka atmosfēra, ko pastiprināja slapjdraņķis aiz loga. Toties šogad Jelgavas pili sildīja pavasara saule, bet LZS lepni gozējās pozīcijas un pieaugošu reitingu saulītē. Papildus prieciņš viņiem bija fakts, ka tajā pašā laikā Rīgā notiek Reformu partijas agonijas kongress.

Lasīt vairāk ...


LZS priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa runa Latvijas Zemnieku savienības kongresā
29.03.2014

Godātie kongresa dalībnieki, dāmas un kungi! Es sveicu jūs Latvijas Zemnieku savienības kongresā un vēlos pateikties visiem mūsu sadarbības partneriem no Latvijas Zaļās partijas, Latvijai un Ventspilij, Liepājas partijas, kā arī pārējiem atbalstītājiem, par veiksmīgo līdzšinējo sadarbību. Kā ierasts tiekamies Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, kuru šeit Jelgavas pils telpās pirms 75 gadiem atklājis mūsu partijas dibinātājs Kārlis Ulmanis.

Lasīt vairāk ...


29.martā Jelgavā uz kongresu pulcēsies Latvijas Zemnieku savienības biedri
26.03.2014

Nedēļas nogalē, 29.martā, uz gadskārtējo kongresu pulcēsies centriskās partijas „Latvijas Zemnieku savienība” (LZS) biedri no visiem Latvijas reģioniem. Tradicionāli kongress notiks Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas telpās

Lasīt vairāk ...


Zaļo un zemnieku savienība iesniedz deputātu kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta vēlēšanām
18.03.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāts Andris Bērziņš šodien Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza ZZS deputātu kandidātu sarakstu šā gada 24.maija Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām. Līdz ar sarakstu iesniegta arī ZZS 4000 zīmju priekšvēlēšanu programma.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (8)   
2013 (65)   
2012 (34)   
2011 (65)