Aktualitātes / Novados


  Drukāt

Madonu apmeklē Saeimas deputāti
30.10.2015

30.oktobrī Madonu pieredzes apmaiņas ietvaros apmeklēja Saeimas deputāti Artis Rasmanis un Ainārs Mežulis, kā arī deputāta palīgs Indriķis Putniņš. Ar deputātiem domē tikās priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs.

Lasīt vairāk ...


Par viesošanos Lietuvas mazajā kultūras galvaspilsētā!
26.10.2015

Pirms gada, Eiropas parlamenta deputāte Iveta Grigule, kura ir arī Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes locekle, lai palīdzētu stiprināt LZS attiecības ar radniecīgām partijām ārvalstīs, Rīgā noorganizēja LZS vadības tikšanos ar Lietuvas Zemnieku un Zaļo savienības vadības pārstāvjiem. Pagājušajā piektdienā mums bija iespēja atbildes vizītē Lietuvā tikties ar Lietuvas Zemnieku un Zaļo savienības priekšsēdētāju un vienu no lielākajiem zemniekiem Lietuvā Ramūnas Karbauskis. Raksta turpinājumā mazāk par politiku, bet nedaudz vairāk par vietu, kuru apmeklējām, jo bieži kaut ko tādu nav nācies redzēt.

Lasīt vairāk ...


Nodibināta Pierīgas pašvaldību apvienība; par priekšsēdētāju ievēlēta Carnikavas novada domes vadītāja Jurēvica
22.10.2015

"Latvijā ir daudz pašvaldību, to problēmas ir ļoti atšķirīgas, un Latvijas Pašvaldību savienībai nav kapacitātes un resursu, lai visu intereses aizstāvētu vienlīdz labi. Ideja par Pierīgas pašvaldību apvienību gaisā virmojusi jau vairākus gadus, tagad esam to nodibinājuši, lai sekmīgāk aizstāvētu Pierīgas iedzīvotāju intereses un veidotu konstruktīvu dialogu ar valdību,” skaidro Jurēvica.

Lasīt vairāk ...


Mazsalacas mērs: Minimālā skolēnu skaita noteikšana ir tiešs apdraudējums lauku vidusskolu pastāvēšanai
14.10.2015

10.klašu minimālā skolēnu skaita noteikšana ir tiešs apdraudējums lauku vidusskolu pastāvēšanai, jo īpaši pierobežā, uzskata Mazsalacas novada domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (34)   
2014 (31)   
2013 (65)   
2012 (34)   
2011 (65)