Novados

37581

Kocēnu novada svētkos uzziedēs uguns skulptūra - Vaidavas ūdensroze
Apskatīt komentārus (68)


23.08.2013


Piektdien, 23. augustā, Kocēnu novada svētku ietvaros Krēslinieku sētā Vaidavas pagasta “Lejasbregžos” norisinājās Mālu svētki ar cepļa iekraušanu un kurināšanu, radošām mākslas darbnīcām, tautas daiļamata meistaru lekcijām, latvju dančiem un rotaļām.

Sestdien, 24. augustā, Kocēnu novada svētki turpināsies, novada iedzīvotājiem un viesiem piedāvājot daudzveidīgu pasākumu programmu.

Plkst. 8.00 tiks atvērts ceplis Krēslinieku sētā Vaidavas pagasta “Lejasbregžos”, un radītie darbi nogādāti amatnieku izstādē. Plkst. 10.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā tiks atklāta tautas lietišķās mākslas studijas „Māra" un Vaidavas amatnieku izstāde, ko papildinās ikgadējā dāliju izstāde. No plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 Vaidavas ezermalā notiks amatnieku, uzņēmēju un mājražotāju tirdziņš. Bērni varēs iesaistīties radošajās darbnīcas.

Plkst. 14.00 svētku ieskaņu sveicieni izskanēs Baužu ezera krastā “Ezertiņos” un Podzēnu muižas pagalmā, kur tiks rādītas novada amatierteātru izrādes. Plkst. 16.00 senlietu muzejā „Meldri" norisināsies pankūku cepšanas konkurss, bet plkst. 18.00 Veļķu muižas parkā notiks novada amatierteātru karuselis.

No plkst. 20.00 Vaidavas ezera krastā kopā ar pašdarbības kolektīviem tiks svinēti Kocēnu novada godi, kuru laikā plkst. 22.00 tiks iedegta uguns skulptūra „Vaidavas ūdensroze". Svētku ballē, kas sāksies plkst. 23.00, uz dejām aicinās grupa „Vēja muzikanti". Visi svētku pasākumi ir bezmaksas.
Ar plašāku informāciju iespējams iepazīties Kocēnu novada domes interneta mājaslapā www.kocenunovads.lvInformāciju sagatavoja:
Eva Eglīte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Kocēnu novada dome
Tālr.: 642 07683
E-pasts: eva.eglite@kocenunovads.lv
www.kocenunovads.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:40, Jan 23
RT @EdgarsPutra: @Mikipele6 @normundsbergs @uldisaugulis Vai SM ir vērtējusi valsts dzelceļa adminstrācijas lietderību? Iepriekš tās reorga…
Latvijas Zemnieku sa
14:04, Jan 23
RT @DLiepins: Šveicē ar 8,57 miljoniem iedzīvotāju ir nepieciešams savākt 50000 parakstus referenduma organizēšanai, bet Latvijā ar nepilni…
Latvijas Zemnieku sa
14:03, Jan 23
RT @DSLatvijai: Bordāna kārtējā vēršanās pret Valsts Drošības Dienestu ir revanšisms par Juraša krimināllietu un centieni sev uztaisīt lētu…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit