Novados

Valsts vizītē Jelgavu apmeklēs Somijas prezidents ar kundzi
Apskatīt komentārus (0)


11.09.2013


Šodien Jelgavu valsts vizīte apmeklēs Somijas Republikas prezidents Sauli Nīniste un viņa dzīvesbiedre Jenni Haukio. Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Somijas prezidents un pilsētas mērs Andris Rāviņš piedalīsies siltumapgādes uzņēmuma „Fortum” biomasas koģenerācijas stacijas atklāšanā. Jelgavā Somijas prezidents ar kundzi vēl apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju.

Pulksten 12 Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Somijas prezidents un pilsētas mērs Andris Rāviņš piedalīsies siltumapgādes uzņēmuma „Fortum” biomasas koģenerācijas stacijas atklāšanā. Jaunā koģenerācijas stacija nodrošinās apmēram 85 procentus no pilsētas centralizētās siltumapgādes slodzes.

Tikmēr Somijas prezidenta dzīvesbiedre Jenni Haukio iepazīsies ar Ādolfa Alunāna Memoriālo muzeju.

Somijas prezidents ar kundzi vēl apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitāti, tiksies ar universitātes rektoru un mācībspēkiem.

Pēc tam augstie viesi apmeklēs Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju un apskatīs tā ekspozīcijas. Somijas Republikas prezidents Sauli Nīniste un viņa dzīvesbiedre Jenni Haukio parakstīsies Jelgavas viesu grāmatā, kā arī noklausīsies Jelgavas mūzikas skolas audzēkņu koncertu.


Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:37, Jun 11
Novadu kartes pārzīmēšanā vairojas šķēršļi - https://t.co/uI9CUxq9HN via @nralv
Latvijas Zemnieku sa
14:36, Jun 11
Pārprasta tiesiskuma sardzē jeb Vai Saeimai ir daļa gar pašvaldību atkritumiem? https://t.co/U9WQBXjEBp
Latvijas Zemnieku sa
14:35, Jun 11
Līdz 13. jūnijam var pieteikties konferencei Rīgā "Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi" https://t.co/YvUkJ4RNIT via @lps_lv

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit