Novados

ZZS pašvaldības vēlas iegūt 82% no budžetā samaksātā IIN
Apskatīt komentārus (1)


08.10.2013


Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un apvienībā pārstāvēto partiju vadītās pašvaldības vēlas, lai tās iegūtu 82% no valsts 2014.gada budžetā samaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa,patlaban pašvaldības no IIN saņem 80%.

Vakar notikušajā ZZS pašvaldību pārstāvju tikšanās reizē piedalījās aptuveni 40 pašvaldību vadītāji. Reģionu pārstāvji norādījuši, ka nav nepieciešams vilkt kādas sarkanās līnijas un ka sarunas ar "Vienotību" par valsts budžetu jāvirza konstruktīvi, nevis ultimatīvi. Viņi vērsa uzmanību arī uz tādām aktualitātēm kā bērnudārzu pedagogu algas paaugstināšana un finansējuma palielināšana autoceļu fondā.

Pašvaldības esot satrauktas, ka ir samazināti līdzekļi plānošanas reģioniem, tāpēc aicina rast risinājumus, kā šos līdzekļus atgūt. Tāpat svarīga ir kultūras namu vadītāju atalgojuma paaugstināšana un brīvpusdienu nodrošināšana sākumskolas bērniem no 1. līdz 4.klasei.

Tāpat pirms trešdien, 9.oktobrī, gaidāmajām sarunām ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski (V) un "Vienotības" pārstāvjiem saglabājas spēkā ZZS jau iepriekš minētās budžeta prioritātes, norāda ZZS frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

ZZS gatava uzlabot valdības sagatavoto budžeta projektu, sniedzot priekšlikumus pašvaldību, pensiju un veselības aprūpes jomā.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
15:22, Apr 06
RT @vid_gov:
Latvijas Zemnieku sa
09:21, Apr 03
RT @elitaveidemane: atkārtošu jautājumu: kāda bija @VL_TBLNNK nostāja, balsojot par apsūdzētā Juraša ievēlēšanu Juridiskās komisijas priekš…
Latvijas Zemnieku sa
11:50, Mar 31
RT @Brivibas36: Sargi sevi, sargi apkārtējos! #PaliecMājās https://t.co/vSWSwr9eCy

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit