Novados

36815

ZZS rosinās Saeimas komisiju spriest, kāpēc LTV nenodrošināja Latvijas basketbola izlases spēles tiešraidi
Apskatīt komentārus (315)


22.07.2013


Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) rosinās Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju spriest, kāpēc Latvijas Televīzija (LTV) 21.jūlijā nenodrošināja Latvijas U-20 basketbola izlases spēles tiešraidi, sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Par šo jautājumu nepieciešams sasaukt sēdi, jo cīņa par Eiropas čempionu titulu nav ikdienas notikums, bet tas ir arī politisks jautājums un valsts vārda nešana pasaulē. Kaimiņvalstīs šī spēle esot rādīta, un arī LTV vajadzēja rast ļoti operatīvu risinājumu. Ieguldīto līdzekļu apjoms nebūtu samērojams ar Latvijas iedzīvotāju gūto gandarījumu, skaidroja ZZS frakcijas priekšsēdētājs.

Brigmanis saprot, ka sabiedriskajai televīzijai nav lieku līdzekļu un ir jābūt izveidotai sistēmai, kas ļautu operatīvi atvēlēt nepieciešamo finansējumu. Jāņem vērā, ka finālspēlei līdzīgas situācijas var ļoti bieži gadīties arī nākotnē.

Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase Tallinā notikušā Eiropas čempionāta finālspēlē 21.jūlijā zaudēja Itālijas vienaudžiem, izcīnot vēsturiskas sudraba godalgas.

Šī bija otrā reize valsts basketbola vēsturē, kad Latvijas izlase spēlējusi Eiropas čempionāta finālā. Tā 1935.gadā Latvijas pieaugušo valstsvienība kļuva par pirmajiem kontinenta čempioniem, finālā uzvarot spāņus, bet 1939.gadā tika izcīnīta otrā vieta aiz Lietuvas, taču togad turnīrs tika izspēlēts pēc viena apļa spēlēm bez atsevišķiem mačiem par medaļām. Neviena cita Latvijas vīriešu un sieviešu komanda ne pieaugušo, ne jauniešu un junioru vecumā nekad līdz finālam nav tikusi.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
15:22, Apr 06
RT @vid_gov:
Latvijas Zemnieku sa
09:21, Apr 03
RT @elitaveidemane: atkārtošu jautājumu: kāda bija @VL_TBLNNK nostāja, balsojot par apsūdzētā Juraša ievēlēšanu Juridiskās komisijas priekš…
Latvijas Zemnieku sa
11:50, Mar 31
RT @Brivibas36: Sargi sevi, sargi apkārtējos! #PaliecMājās https://t.co/vSWSwr9eCy

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit