Aktualitātes

77573

Notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongress
Apskatīt komentārus (1)


04.04.2017


Sestdien, 8.aprīlī, uz kongresu Jelgavā pulcēsies Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedri. Kārtējā kongresa darba kārtībā ir LZS priekšsēdētāja un valdes locekļu vēlēšanas.

Kongress tradicionāli norisināsies Latvijas Lauksaimniecības universitātē (Jelgavā, Lielajā ielā 2). Tā sākums – plkst. 10.00.

Kongresā delegātus uzrunās Ministru prezidents Māris Kučinskis, LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Lai LZS valdē nodrošinātu visu reģionu vienlīdzīgu pārstāvniecību, pēdējo mēnešu laikā visos piecos Latvijas reģionos ir notikušas LZS reģionālās konferences, kurās zemsavieši izvirzīja savus kandidātus LZS amatpersonu vēlēšanām. Par partijas priekšsēdētāju izvirzīts līdzšinējais LZS priekšsēdētājs A.Brigmanis.

LZS ir viena no lielākajām partijām Latvijā. LZS šobrīd ir vairāk nekā 1500 biedru un 74 nodaļas visā Latvijā.

LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). ZZS ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju, partiju „Latvijai un Ventspilij” un politisko novada attīstības biedrību „Līvāni”.

Kongress notiek LZS simtgades priekšvakarā. Latvijas Zemnieku savienības (LZS) dibināšanas sapulce notika 1917. gada 12. maijā Valkā, bet tās darbības atjaunošanas konference - 1990. gada 5. jūlijā.


Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām piedalīties LZS kongresa norisē! Savu dalību lūdzam pieteikt, zvanot pa tālruni 29533172 (Dace Kārkliņa, ZZS preses sekretāre).


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus


Twitter

Latvijas Zemnieku sa
09:15, May 21
Zemkopības ministrs tiekas ar pašvaldību vadītājiem un uzņēmējiem | Brīvā Daugava https://t.co/hqZJa09rGQ via @brivadaugava
Latvijas Zemnieku sa
13:49, May 17
RT @ZZS_: Čakša: Veselības aprūpe būtiski uzlabojusies - https://t.co/Im5fldCTvB via @nralv
Latvijas Zemnieku sa
12:41, May 17
RT @Zemkopibas_min: Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Sēlijas un Latgales uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem: https://t.co/6Ehl…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit