Aktualitātes

2019

Reizniece-Ozola: ES atbalsts jāsajūt katrā ģimenē
21.05.2019

"Eiropai ir jākļūst tuvākai cilvēkam, un katram cilvēkam ir jāredz tiešs atbalsts, ko man dod Eiropa. Esam salīdzinoši labā situācijā, kad ir diezgan daudz Eiropas Savienības finansētu projektu, par kuriem ir plaša informācija. Tāpēc esam vienotas Eiropas cienītāji, bet daudz lielāks atbalsts ES būtu, ja to justu katra ģimene," norādīja Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


Noslēdzies Latvijas Zemnieku savienības organizētais konkurss "Supermamma"
21.05.2019

No sirds apsveicam māmiņu Ilzi no Tukuma puses, kura ir ne tikai uzaudzinājusi četrus fantastiskus bērnus, vienmēr palīdzot dzīvē ar padomu, atbalstu un neizmērojamu mīlestību, bet turpina savā mīlestība dalīties arī ar saviem septiņiem audžubērnien.

Lasīt vairāk ...


Viktors Valainis: Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem nav jāmaksā par kaimiņu parādiem!
16.05.2019

Ceturtdien, 16. maijā, izskatīšanai Saeimā tika nodoti Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas deputātu izstrādātie grozījumi Civilprocesa likumā, kuri paredz ieviest jaunu kārtību komunālo maksājumu parādu dzēšanai. Atbalstot sagatavotos priekšlikumus, daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem turpmāk nenāksies segt savu kaimiņu komunālo maksājumu parādus, ja to īpašums tiek realizēts izsolē un iegūst jaunu īpašnieku.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Iekšlietu ministram vajadzētu atkāpties, jo daudzi nav informēti par savu EP vēlēšanu iecirkni
15.05.2019

Iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) vajadzētu atkāpties no amata, jo daudzi balsstiesīgie nav saņēmuši vēstuli ar informāciju, kurā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iecirknī ir jābalso, šādu nostāju pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Novadu reforma sākta no nepareizās puses!
13.05.2019

VARAM piedāvātā novadu reforma ir nepilnīga, jo tiek piedāvāta tikai mehāniska novadu apvienošana, neizvērtējot pašvaldību funkcijas un iespējas tās realizēt. Nepilnīgais piedāvājums atstāj daudzus neatbildētus jautājumus, bet pagaidām skaidrojumus uz tiem ne VARAM, ne ministrs Juris Pūce vēl nav devis.

Lasīt vairāk ...


Pēc ZZS Saeimas frakcijas deputātu iniciatīvas atbildīgajam ministram būs jāskaidro lēmumu liegt pašvaldībām rīkot iedzīvotāju aptaujas
09.05.2019

Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāta Viktora Valaiņa iniciatīvas sagatavots un iesniegts izskatīšanai Saeimā pieprasījums vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem par ministra rīcību, apturot pašvaldību aptaujas nolikumu darbību Ikšķiles un Jelgavas novados.

Lasīt vairāk ...


Latvijas spēks ir Latvijas laukos
Apskatīt komentārus


09.05.2019

Mēs atbalstām pašvaldību vadītājus, kuri vēlas noskaidrot savu iedzīvotāju viedokli par administratīvi teritoriālo reformu. Ministrs J.Pūce acīmredzami baidās no sabiedrības viedokļa par “kartes pārzīmēšanu”. Šodien Zaļo un Zemnieku savienības deputāti iesniedza ministram pieprasījumu. Gaidām ministra atbildes!

Ar pilnu pieprasījuma tekstu var iepazīties ŠEIT

Būsim aktīvi un piedalīsimies Eiropas Parlamenta vēlēšanās!
Apskatīt komentārus


09.05.2019

Šodien, atzīmējot 15 gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, vēlos uzsvērt, ka, neskatoties uz reformām, kas tiek plānotas un īstenotas, būtiski ir nezaudēt piederības sajūtu savai dzimtajai vietai, pilsētai, valstij, kurā mācāmies, strādājam, kurā aug mūsu bērni un mazbērni. Mums ir jābūt atbildīgiem par nākotni. Un nākotne ir Eiropā, tādēļ aicinu būt aktīviem un piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās!LZS Valsts prezidenta amatam virzīs tiesībsarga Jansona kandidatūru
09.05.2019

Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošās Latvijas Zemnieku savienības valde nolēmusi Valsts prezidenta amatam virzīt tiesībsarga Jura Jansona kandidatūru,informēja LZS un ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Konkurss “Dāvana Supermāmiņai”
08.05.2019

Uzraksti un atsūti mums aprakstu par savu vai kādu sev zināmu Supermāmiņu. Lai uzvarētu šo konkursu, pastāsti par viņas ikdienu, hobijiem, par māmiņas ar ģimeni kopā pavadīto laiku. Mini trīs faktus, kāpēc Tava māmiņa ir vislabākā un pelnījusi lielisku dāvanu šajā skaistajā pavasarī! Dāvanā būs stādu komplekts:  Ogulāji – veselībai  Augļu koki – labsajūtai  Rozes stāds – skaistumam  Pīlādzis – mājas aizsardzībai

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība aicina visos Latvijas novados organizēt iedzīvotāju aptaujas
30.04.2019

Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par iespējamo Latvijas novadu administratīvo teritoriju maiņu, ko sagatavojusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze aicina nevalstiskās organizācijas un pašvaldības visā Latvijā savos novados organizēt iedzīvotāju aptaujas par līdzšinējo reformas piedāvājumu, ievērojot likumā par pašvaldībām dotās tiesības, tādējādi apspriešanā iesaistot visu sabiedrību.

Lasīt vairāk ...


A.Krauze: Notiekošais Jēkabpils pilsētā liecina par negodīgu politiku
26.04.2019

Pēdējā laika notikumi saistībā ar varas maiņas mēģinājumiem Jēkabpils pilsētas domē liecina par negodīgu politiku un neveicina pašvaldības darbu tās iedzīvotāju interesēs, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs, Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienību turpmāk vadīs Armands Krauze
13.04.2019

Sestdien Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā amatu zaudēja partijas ilggadējais priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, bet partijas vadību no viņa pārņēma Saeimas deputāts Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongress
10.04.2019

Sestdien, 13. aprīlī, Jelgavā notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongress, kurā vairāk nekā 300 LZS biedru, kas deleģēti no 72 LZS nodaļām, piedalīsies partijas amatpersonu vēlēšanās.

Lasīt vairāk ...


TAVI CILVĒKI LATVIJĀ UN EIROPĀ, ZZS EP 4000 zīmju programma (4
07.03.2019

Mūsu Eiropa būs vienlīdz gudra, droša un labklājīga centrā un reģionos. Tāda Eiropa, kurā būs vēl vairāk Latvijas. Vairāk bērniem. Vairāk cilvēkiem. Vairāk novadiem, laukiem un reģionu pilsētām. Vairāk izaugsmei, radošās kultūras un tradīciju kopšanai. Vairāk Latvijas un vienotas Eiropas idejai 21.gadsimtā.

Lasīt vairāk ...


ZZS frakcijas deputāts Jānis Dūklavs reģionālajā vizītē apmeklē Krāslavas novadu (6
01.03.2019

Šodien, 1.martā, Krāslavas novada Tūrisma un informācijas centrā notika Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas Saeimas deputāta Jāņa Dūklava tikšanās ar Krāslavas un citu Latgales novadu pašvaldību vadītājiem, lauksaimniekiem, uzņēmējiem, partijas biedriem un atbalstītājiem.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienības Eiropas Parlamenta saraksta prezentācija (3
27.02.2019

Pirmdien, 4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstinās ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Lasīt vairāk ...


Zaļzemnieku vadība aicina CVK vadītāja amatā nevirzīt politisku kandidātu
18.02.2019

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina citas partijas uz Centrālās vēlēšanu komisiju (CVK) priekšsēdētāja amatu nevirzīt kādu politisku jeb ar partiju saistītu personu, pavēstīja ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. ZZS pašlaik nevirza sava kandidātu uz CVK priekšsēdētāja amatu, norādīja politiķis.

Lasīt vairāk ...


ZZS saraksta galvgalī EP vēlēšanās varētu būt Reizniece-Ozola
14.02.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās kā kandidātu ar pirmo kārtas numuru savā sarakstā plāno virzīt bijušo finanšu ministri, pašreizējo Saeimas deputāti Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

Lasīt vairāk ...


ZZS vēl rādīšot savu spēku (Latvijas Avīze)
13.02.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pārkārtošanos darbam opozīcijā ir sākusi, katru nedēļu iesniedzot Saeimā likumprojektus, kuros iekļautās iniciatīvas ir norakstītas no valdībā pārstāvēto jauno politisko spēku priekšvēlēšanu programmām. Drīzumā ZZS apņēmusies ierosināt arī izmaiņas, kas paredz ministriju skaita samazināšanu. Projektu nodošana komisijām tiek noraidīta, ko, visticamāk, varēja prognozēt arī iesniedzēji. Taču tas esot veids, kā parādīt sabiedrībai, ka jaunās partijas nepilda solījumus, kuriem cilvēki noticēja un daļēji tieši tāpēc balsoja par šiem spēkiem.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (27)
2018 (102)2017 (112)2016 (183)
2015 (242)2014 (231)2013 (128)
2012 (104)2011 (306)2010 (3)

Video

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
09:30, May 21
RT @DelfiLV 'Par ko balsot Eiropā?'— atbild Zaļo un Zemnieku savienība. Pilns ieraksts https://t.co/2z4C0hG2Jk
Latvijas Zemnieku sa
14:59, May 09
RT @ZZS_: RT @DelfiLV 'Delfi TV ar Jāni Domburu' – 10.maijā pulksten 13 tiešraidē atbildēs Juris Jansons https://t.co/cLX7eNZ8Jf
Latvijas Zemnieku sa
14:58, May 09
RT @Biedriba_LOSP: Meža īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Sakoptākais mežs 2019” https://t.co/XG5ergXlP0

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit