Aktualitātes

2019

“Nē, ZZS nebrūk. Esam saliedēti!” Saruna ar Armandu Krauzi (Latvijas Avīze)
16.08.2019

“Latvijas Avīzes” redakcijā uz sarunu viesojas Saeimas deputāts no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs ARMANDS KRAUZE. Kāds ir opozīcijas politiķa skats uz notiekošo Latvijā?

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība atbalsta samazinātās PVN likmes piemērošanu sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem
02.08.2019

Vakar, 1. augustā, notika Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu iespējamo samazinātas pievienotās vērtības nodokļa likmes ieviešanu nozarē.

Lasīt vairāk ...


ZZS reitingi pieaug, «Saskaņas» un «Jaunās Vienotības» - krīt
31.07.2019

Ja vēlēšanas notiktu rīt, Latvijas pilsoņi savas balsis atdotu par "Saskaņu", "Jauno Vienotību" un ZZS, liecina jūlija pirmajā pusē pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktā pētījumu centra "SKDS" aptauja.

Lasīt vairāk ...


A.Krauze: Izmaiņas likumā ļaus mazināt nepamatotu iejaukšanos uzņēmējdarbībā
19.07.2019

Lai sekmētu tautsaimniecības attīstību, būtiska ir godīga un prognozējama uzņēmējdarbības vide, uzskata Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze, paužot atbalstu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un uzņēmēju organizāciju virzītajiem priekšlikumiem grozījumiem likumā „Par nodokļiem un nodevām”.

Lasīt vairāk ...Apskatīt komentārus


19.07.2019

 

Sporta spēļu nolikumu var lejuplādēt ŠEIT

Sporta spēļu programm var lejuplādēt ŠEIT

Sporta spēļu pieteikuma anketu var lejuplādēt  ŠEITPar Ilūkstes un Preiļu novada nodaļu apmeklējumu
17.07.2019

Turpinot vizīšu ciklu Latvijas Zemnieku savienības nodaļās, partijas priekšsēdētājs Armands Krauze un ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš apmeklēja LZS Ilūkstes un Preiļu nodaļu. Tiekoties ar nodaļu biedriem, tika pārrunātas gan aktualitātes zemnieku savienībā, gan uzklausīti viedokļi par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu, kuru nodaļu biedri uzskata par sasteigtu un nepārdomātu.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina nekavēties ar lēmuma pieņemšanu par nekustamā īpašuma nodokļa nepiemērošanu iedzīvotāju vienīgajam mājoklim
17.07.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) atbalsta valdībā izskanējušo iniciatīvu diskutēt par nekustamā īpašuma nodokļa nepiemērošanu iedzīvotāju vienīgajam mājoklim, aicinot nekavēties ar konkrētu lēmumu pieņemšanu.

Lasīt vairāk ...


Krauze: Šuplinskas rīcība vērtējama kā pretvalstiska darbība
12.07.2019

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas paustais par Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanu procedūru pirms kompetento iestāžu atzinuma saņemšanas ir “kārtējā prettiesiskā rīcība” no Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) ministru puses, uzskata Zaļo un zemnieku savienības valdes loceklis Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un zemnieku savienību turpmāk vadīs Edgars Tavars
10.07.2019

Par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētāju apstiprināts Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Lasīt vairāk ...


Valainis: OIK parlamentārās izmeklēšanas vadība mēneša laikā pēc būtības neko nav paveikusi
05.07.2019

Elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas jautājumiem izveidotās parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadība gandrīz mēneša laikā pēc būtības neko nav paveikusi, lai gan ir nepieciešama aktīvāka rīcība, lai rastu risinājumu elektroenerģijas cenas samazināšanai, norāda komisijas deputāts Viktors Valainis.

Lasīt vairāk ...


Par Dobeles un Ķekavas novada nodaļu apmeklējumu
04.07.2019

Šonedēļ Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Armands Krauze un LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš apmeklēja LZS Dobeles un Ķekavas nodaļu, kur tikās ar novadu vadību un nodaļu biedriem, lai pārrunātu aktualitātes zemnieku savienībā un uzklausītu viedokļus par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu.

Lasīt vairāk ...


Kučinskis: Neatlaižot Nemiro, arī citi ministri uzņēmumu padomēs saliks «savējos» (1
28.06.2019

Sekojot ekonomikas ministra Ralfa Nemiro ("KPV LV") "Latvenergo" padomes atlaišanas piemēram, arī citi ministri valsts uzņēmumu padomēs saliks "savus" cilvēkus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica bijušais premjers, Saeimas opozīcijas deputāts Māris Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Protestējot pret balsstiesību atjaunošanu Krievijai, Baltijas un vēl četru valstu delegācijas atstāj EPPA sesiju
27.06.2019

Protestējot pret balsstiesību atjaunošanu Krievijai, Baltijas un vēl četru valstu delegācijas pārtraukušas dalību Strasbūrā notiekošajā Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas (EPPA) sesijā un nolēmušas atgriezties mājās, lai ar savu valstu valdībām un parlamentiem konsultētos par kopīgu rīcību nākamajās sesijās.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas frakcijas deputāti iesniedza jautājumus finanšu ministram par JKP priekšvēlēšanu solījumu ietekmi uz budžetu izvērtējumu
21.06.2019

ZZS norāda, ka jau 13.Saeimas priekšvēlēšanu laikā tika plaši reklamēts Jaunās konservatīvās partijas (JKP) “Rīcības plāns – 500!”, ar kuru tika solīts jūtami mazināt mazo algu un pensiju nodokļu slogu, tādējādi veicinot ēnu ekonomikas samazināšanos, sabiedrības pirktspējas palielināšanos un darba nodokļu samazināšanu uzņēmējiem, kas jau daudzus gadus ir viena no galvenajām Eiropas Komisijas (EK) rekomendācijām, kā arī tika solīts mazināt nabadzību pensionāru vidū. Solījumi tika skandināti gan politisko diskusiju raidījumos, gan pasākumos ar vēlētāju klātbūtni. Valdība, kurā ietilpst JKP nav paudusi gatavību vai vēlmi pildīt priekšvēlēšanu solījumus.

Lasīt vairāk ...


Izstrādāts alternatīvs piedāvājums administratīvi teritoriālajai reformai
18.06.2019

Lai novērstu tālāku sociālekonomisko sarukšanu un iedzīvotāju skaita mazināšanos, Latvijā ir jāveic daudz plašāka teritorijas attīstības pārvaldības reforma, tostarp nepieciešams izveidot apriņķus ar nodalītām autonomajām funkcijām un jāmaina iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) sadalījums. Šāds Latvijas zinātnieku izstrādāts priekšlikums izskanēja Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) organizētajā konferencē "Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi".

Lasīt vairāk ...


Jelgavas mērs par teritoriālo reformu: Esam nobažījušies par to, kāda būs rītdiena
17.06.2019

“Ministrijas (VARAM) piedāvājumus mēs vēl neesam redzējuši, izņemot karti. Ministrija veic konsultācijas – atnāk un noliek jau trīs mēnešus redzētas bildes. Esam nobažījušies par to, kāda būs rītdiena,” intervijā “900 sekundēm” viedokli pauda Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidents, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (LZS).

Lasīt vairāk ...


LZS priekšsēdētāja A.Krauzes runa Saeimas plenārsēdē pirms balsojuma par Valsts prezidentu
29.05.2019

Šodien mums visiem ir jāieņem ļoti nozīmīgs lēmums. Mēs, Saeimas deputāti, balsosim par vienu no trīs izvirzītajiem kandidātiem Valsts prezidenta amatam. Un pirmo reizi šis balsojums būs atklāts, kas uzliek papildus atbildību un jāatzīst, arī rada bažas, vai patiesi katrs, īpaši es skatos uz koalīcijas deputātiem, balsos pēc savas labākās sirdsapziņas. Vai paša deputāta un to pilsoņu, kas deputāti izvēlējušies par savu priekšstāvi, griba būs spēcīgāka par koalīcijas disciplīnu?

Lasīt vairāk ...


Neraugoties uz iespējamu neiekļūšanu EP, ZZS pozitīvi vērtē savu sniegumu šajās vēlēšanās
26.05.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) pozitīvi vērtē savu rezultātu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, kas politiskajam spēkam ir otrs labākais kopš Latvija izvēlas savus eiroparlamentāriešus, pauda ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina nodrošināt tiesisku Eiropas Parlamenta vēlēšanu norisi
23.05.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Centrālo vēlēšanu komisiju (CVK) pagarināt vēlēšanu iecirkņu darba laiku, lai ikviens pilsonis varētu izmantot savas tiesības un iepriekšējā balsošanā piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Lasīt vairāk ...


Reizniece-Ozola: ES atbalsts jāsajūt katrā ģimenē
21.05.2019

"Eiropai ir jākļūst tuvākai cilvēkam, un katram cilvēkam ir jāredz tiešs atbalsts, ko man dod Eiropa. Esam salīdzinoši labā situācijā, kad ir diezgan daudz Eiropas Savienības finansētu projektu, par kuriem ir plaša informācija. Tāpēc esam vienotas Eiropas cienītāji, bet daudz lielāks atbalsts ES būtu, ja to justu katra ģimene," norādīja Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (46)
2018 (102)2017 (112)2016 (183)
2015 (242)2014 (231)2013 (128)
2012 (104)2011 (306)2010 (3)

Video

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:37, Jun 11
Novadu kartes pārzīmēšanā vairojas šķēršļi - https://t.co/uI9CUxq9HN via @nralv
Latvijas Zemnieku sa
14:36, Jun 11
Pārprasta tiesiskuma sardzē jeb Vai Saeimai ir daļa gar pašvaldību atkritumiem? https://t.co/U9WQBXjEBp
Latvijas Zemnieku sa
14:35, Jun 11
Līdz 13. jūnijam var pieteikties konferencei Rīgā "Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi" https://t.co/YvUkJ4RNIT via @lps_lv

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit