Aktualitātes

2019

Latvijas Zemnieku Savienības trešais Jauno Līderu akadēmijas pasākums
11.10.2019

Kamēr esam opozīcijā, ir labs laiks mājasdarbiem jeb sevis izglītošanai, komandas gara stiprināšanai un nākotnes plānu kaldināšanai. Šodien notika Latvijas Zemnieku Savienības trešā Jauno Līderu akadēmija, kur pieredzējušie kolēģi nodod pieredzi jaunajiem, domājam un veidojam viedokli par aktuālajām tēmām.

Lasīt vairāk ...


Pēc tiesas lēmuma ZZS pieprasa izglītības ministres I.Šuplinskas demisiju
01.10.2019

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde, izvērtējot izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas pēdējo mēnešu izteikumus un darbības, uzskata, ka ministre ne vien ir demonstrējusi nekompetenci un nevēlēšanos sadarboties ar nozares pārstāvjiem, bet arī grāvusi Latvijas Universitātes reputāciju, pieņemot prettiesisku lēmumu, par ko lēmusi arī tiesa. Tāpēc ZZS valdē pieņemts lēmums aicināt Saeimu lemt par neuzticības izteikšanu I.Šuplinskai.

Lasīt vairāk ...


Pārrunājot Aigara Vītola aizturēšanas apstākļus, LZS iestājas par tiesisku un likumīgu situācijas izvērtējumu
30.09.2019

Pagājušajā nedēļā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizdomās par iespējamām koruptīvām darbībām būvniecības procesa iepirkumā, nopratināja Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedru un Ķekavas novada domes priekšsēdētājas vietnieku Aigaru Vītolu. Sarunā ar partijas vadību viņš apliecināja, ka likumus nav pārkāpis, tāpēc pārmetumiem nav pamata. A.Vītols turpinās cīnīties, lai pierādītu savu taisnību.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība aicina pārskatīt VARAM piedāvāto administratīvi teritoriālās reformas modeli
19.09.2019

Vakar, 4. septembrī, notika Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Centrālās padomes sēde, kurā tika pieņemta rezolūcija par nepieciešamību pārskatīt Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto administratīvi teritoriālās reformas modeli.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Valdībai piedāvātais pašvaldību reformu projekts ir brāķis, kas tapis uz fiktīvu konsultāciju pamata
16.09.2019

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra J.Pūces virzītais administratīvi teritoriālais iedalījuma projekts ir brāķis, kas izstrādāts, nekonsultējoties ar vietējām pašvaldībām un iedzīvotājiem, uzskata Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), aicinot Ministru kabinetu pieņemt atbildīgu lēmumu un uzdot ministram izstrādāt pamatotus un iedzīvotāju interesēm atbilstošus priekšlikumus vietvaru reformai, vienlaikus veicot konsultācijas un vērtējot gan pašvaldību, gan iedzīvotāju viedokļus.

Lasīt vairāk ...


Notikusi LZS Uzņēmēju padomes tikšanās ar Finanšu nozares asociācijas pārstāvjiem
09.09.2019

Vakar, 5. septembrī, notika Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes tikšanās ar Finanšu nozares asociācijas valdes locekli Jāni Brazovski un asociācijas juridisko padomnieku Edgaru Pastaru.

Lasīt vairāk ...


Veidojot 2020. gada budžetu, nav pieļaujams taupīt uz visneaizsargātāko sabiedrības locekļu rēķina
05.09.2019

“Nav pieļaujama situācija, ka, strādājot pie nākamā gada Valsts budžeta, tiek celtas izmaksas, kas vistiešākā veidā skar vismazāk aizsargātos mūsu valsts iedzīvotājus: ģimenes ar bērniem un pensionārus. Pirms vēlēšanām valdošās koalīcijas partijas solīja, ka samazinās ministriju skaitu un uz to ietaupīs valsts budžeta naudu, taču tagad izrādās, ka vienīgais, uz ko var ietaupīt, ir skolēnu brīvpusdienas un pensionāri. Šī ir lieliska pirmā septembra dāvana no Jaunās konservatīvās partijas ģimenēm ar skolas vecuma bērniem un arī pensionāriem, kuriem pensiju pieaugums uz indeksācijas rēķina tiek noņemts, sadārdzinot pensiju piegādes izmaksas,” norāda LZS priekšsēdētājs A.Krauze.

Lasīt vairāk ...


ZZS: Nevar pieļaut mēģinājumus ietaupīt uz mazo skolēnu brīvpusdienu rēķina
30.08.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) kategoriski iebilst izglītības un zinātnes ministres I.Šuplinskas izteiktajam priekšlikumam no nākamā gada neparedzēt valsts atbalstu brīvpusdienu finansēšanai pirmo klašu skolēniem un aicinājusi pašvaldības apzināt, kā šādas nepārdomātas izmaiņas gadiem īstenotajā programmā ietekmēs vietvaru budžetus un ģimenes, kurās ir 1.-4.klašu bērni.

Lasīt vairāk ...


Kārlim Ulmanim 142! Svētku atcere K.Ulmaņa dzimtajās mājās "Pikšas"
Apskatīt komentārus


20.08.2019Novadu reforma īstenojama citādi. Saruna ar LPS priekšsēdi Gintu Kaminski (Diena.lv)
19.08.2019

"Latvijā aizvien samazinās iedzīvotāju skaits, daudzi nodokļu maksātāji aizbrauc. VARAM kontekstā ar administratīvi teritoriālo reformu to ir secinājusi, bet nav skaidrs, ko plāno darīt, lai šo tendenci apturētu. Dažādi procesi ir saistīti un tiem būtu jāiet roku rokā, bet tā nenotiek," intervijā Jānim Kincim pauž Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis

Lasīt vairāk ...


“Nē, ZZS nebrūk. Esam saliedēti!” Saruna ar Armandu Krauzi (Latvijas Avīze)
16.08.2019

“Latvijas Avīzes” redakcijā uz sarunu viesojas Saeimas deputāts no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs ARMANDS KRAUZE. Kāds ir opozīcijas politiķa skats uz notiekošo Latvijā?

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība atbalsta samazinātās PVN likmes piemērošanu sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem
02.08.2019

Vakar, 1. augustā, notika Latvijas Zemnieku savienības Uzņēmēju padomes un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu iespējamo samazinātas pievienotās vērtības nodokļa likmes ieviešanu nozarē.

Lasīt vairāk ...


ZZS reitingi pieaug, «Saskaņas» un «Jaunās Vienotības» - krīt
31.07.2019

Ja vēlēšanas notiktu rīt, Latvijas pilsoņi savas balsis atdotu par "Saskaņu", "Jauno Vienotību" un ZZS, liecina jūlija pirmajā pusē pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktā pētījumu centra "SKDS" aptauja.

Lasīt vairāk ...


A.Krauze: Izmaiņas likumā ļaus mazināt nepamatotu iejaukšanos uzņēmējdarbībā
19.07.2019

Lai sekmētu tautsaimniecības attīstību, būtiska ir godīga un prognozējama uzņēmējdarbības vide, uzskata Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Armands Krauze, paužot atbalstu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un uzņēmēju organizāciju virzītajiem priekšlikumiem grozījumiem likumā „Par nodokļiem un nodevām”.

Lasīt vairāk ...Apskatīt komentārus


19.07.2019

 

Sporta spēļu nolikumu var lejuplādēt ŠEIT

Sporta spēļu programm var lejuplādēt ŠEIT

Sporta spēļu pieteikuma anketu var lejuplādēt  ŠEITPar Ilūkstes un Preiļu novada nodaļu apmeklējumu
17.07.2019

Turpinot vizīšu ciklu Latvijas Zemnieku savienības nodaļās, partijas priekšsēdētājs Armands Krauze un ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš apmeklēja LZS Ilūkstes un Preiļu nodaļu. Tiekoties ar nodaļu biedriem, tika pārrunātas gan aktualitātes zemnieku savienībā, gan uzklausīti viedokļi par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu, kuru nodaļu biedri uzskata par sasteigtu un nepārdomātu.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina nekavēties ar lēmuma pieņemšanu par nekustamā īpašuma nodokļa nepiemērošanu iedzīvotāju vienīgajam mājoklim
17.07.2019

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) atbalsta valdībā izskanējušo iniciatīvu diskutēt par nekustamā īpašuma nodokļa nepiemērošanu iedzīvotāju vienīgajam mājoklim, aicinot nekavēties ar konkrētu lēmumu pieņemšanu.

Lasīt vairāk ...


Krauze: Šuplinskas rīcība vērtējama kā pretvalstiska darbība
12.07.2019

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas paustais par Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanu procedūru pirms kompetento iestāžu atzinuma saņemšanas ir “kārtējā prettiesiskā rīcība” no Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) ministru puses, uzskata Zaļo un zemnieku savienības valdes loceklis Armands Krauze.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un zemnieku savienību turpmāk vadīs Edgars Tavars
10.07.2019

Par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētāju apstiprināts Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Lasīt vairāk ...


Valainis: OIK parlamentārās izmeklēšanas vadība mēneša laikā pēc būtības neko nav paveikusi
05.07.2019

Elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas jautājumiem izveidotās parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadība gandrīz mēneša laikā pēc būtības neko nav paveikusi, lai gan ir nepieciešama aktīvāka rīcība, lai rastu risinājumu elektroenerģijas cenas samazināšanai, norāda komisijas deputāts Viktors Valainis.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (56)
2018 (102)2017 (112)2016 (183)
2015 (242)2014 (231)2013 (128)
2012 (104)2011 (306)2010 (3)

Video

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:37, Jun 11
Novadu kartes pārzīmēšanā vairojas šķēršļi - https://t.co/uI9CUxq9HN via @nralv
Latvijas Zemnieku sa
14:36, Jun 11
Pārprasta tiesiskuma sardzē jeb Vai Saeimai ir daļa gar pašvaldību atkritumiem? https://t.co/U9WQBXjEBp
Latvijas Zemnieku sa
14:35, Jun 11
Līdz 13. jūnijam var pieteikties konferencei Rīgā "Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi" https://t.co/YvUkJ4RNIT via @lps_lv

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit