Saeimā

2011

Brigmanis: Koalīcijai jāizvērtē, vai esošajā sastāvā viņi ir pietiekami optimāli (260
26.12.2011

Koalīcijai ir jāizvērtē, vai esošajā sastāvā tā ir pietiekami optimāla un darbspējīga, taču Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nākamajam gadam saglabā mērķi atgriezties valdībā, aģentūrai BNS sacīja ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Rāviņš: Vilks mani nepārliecināja, ka "Swedbank" nav problēmu (Neatkarīgā Rīta Avīze) (202
21.12.2011

Atbildīgo amatpersonu komunikācijai ar sabiedrību jābūt ļoti pārliecinošai un godīgai, lai sabiedrībai rastos drošības izjūta, proti, ja tas cilvēks ir teicis, tad mums ir kārtībā, tātad tiešām viss ir kārtībā. Protams, neviens nevar būt simtprocentīgi drošs pilnīgi par visu, bet ir jābūt kādam mehānismam, kas rada šo pārliecību. Mēs jau esam uzkāpuši uz grābekļiem daudzkārt, sabiedrība ir tikusi maldināta, un cilvēku ticība ir mazinājusies katastrofāli.

Lasīt vairāk ...


ZZS rosina pārtikas produktu piegādēm piemērot samazināto PVN likmi (131
19.12.2011

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija iesniegusi izskatīšanai parlamentā priekšlikumus grozījumiem likumā par pievienotās vērtības nodokli (PVN), ar kuriem rosina pārtikas produktiem - gaļai, zivīm, augļiem, maizei, graudiem, taukvielām un citiem - piemērot samazināto PVN likmi 12% apmērā.

Lasīt vairāk ...


Nepieciešams pieņemt speciālu "Krājbankas" likvidācijas likumu (254
14.12.2011

Patlaban AS "Latvijas Krājbanka" likvidācija notiek haotiski un nepārdomāti, tāpēc šī ārkārtīgi svarīgā jautājuma risināšanai būtu nepieciešams pieņemt speciālu "Krājbankas" likvidācijas likumu.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis neies, nepaijās
 (Latvijas Avīze) (200
10.12.2011

Latviešu valodas aizstāvība ir nacionāls, pat "pārnacionāls" jautājums, un man šķistu pareizi, ka par turpmāko rīcību līdz referendumam vienotos visi latviskumu aizstāvošie spēki – lai tie no pozīcijas vai no opozīcijas. Nevis tā, ka katrs pēc savas saprašanas. Nedomāju, ka te būtu vieta un lieta, ap kuru politisko kustību vadoņiem tirgoties.

Lasīt vairāk ...


Ir viena valoda, tā ir latviešu valoda (262
08.12.2011

"Valoda ir lieta, kur nevar būt kompromisu. Ir viena valoda, tā ir latviešu valoda, tā ir vienīgā vieta pasaulē, kur mēs esam. Šeit tirgus nav vietā. Vienīgā valoda ir latviešu valoda," intervijā LNT raidījumā 900 sekundes norādīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis

Lasīt vairāk ...


Jāsavāc vismaz vienu miljonu parakstu par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu (124
05.12.2011

Gatavojoties balsojumam Saeimā par grozījumiem LR Satversmē, kas paredzētu nostiprināt krievu valodu kā otro valsts valodu, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) balsos „pret”.

Lasīt vairāk ...


ZZS mudina Dombrovski panākt, lai Lietuvas valdība dzēš iztrūkumu "Krājbankas" pamatkapitālā (200
24.11.2011

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) mudina premjeru Valdi Dombrovski panākt, lai Lietuvas valdība dzēš iztrūkumu AS "Latvijas Krājbanka" pamatkapitālā.

Lasīt vairāk ...


Pensionāriem "Krājbankā" iesaldētās pensijas jāsaņem no valsts (196
22.11.2011

Pensionāriem ar pensijas kontiem AS "Latvijas Krājbanka" pensijas ir jāsaņem no valsts, nevis jālūdz palīdzība pašvaldību sociālajiem dienestiem, uzskata Zaļo un zemnieku savienība (ZZS).

Lasīt vairāk ...


ZZS kategoriski iestājas pret NĪN nesaprātīgu piemērošanu (268
09.11.2011

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) kategoriski iestājas pret nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nesaprātīgu piemērošanu. Valdība plāno, ka ar šo jauno iniciatīvu pašvaldības 2012.gadā iekasēs aptuveni 500 000 latu, taču valdība diemžēl neredz, ka šīs palīgēkas - malkas šķūnīši, siltumnīcas, ir maznodrošināto un trūcīgo cilvēku izdzīvošanai nepieciešamā infrastruktūra

Lasīt vairāk ...


ZZS turpina aizstāvēt Latvijas pašvaldības (197
07.11.2011

Šodien Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Domes sēdē ZZS pārstāvji Ministru prezidentam V.Dombrovskim un finanšu ministram A.Vilkam vēlreiz izteica neapmierinātību par necaurspīdīgo 2012.gada budžeta sagatavošanas procesu, kas paredz nepieņemamu Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ieņēmumu proporcijas pārdali par labu valsts budžetam, savukārt pašvaldību atbildībā nododot sociālās drošības tīkla pasākumu finansēšanu.

Lasīt vairāk ...


ZZS vēstule Valsts prezidentam, Ministru prezidentam, SVF pārstāvjiem un Latvijas pašvaldību vadītajiem! (273
01.11.2011

ZZS vēstule Valsts prezidentam, Ministru prezidentam, SVF pārstāvjiem un Latvijas pašvaldību vadītajiem!

Lasīt vairāk ...


Jurševska kļūst par Saeimas deputāti uz Reiznieces-Ozolas atvaļinājuma laiku
20.10.2011

Ilona Jurševska ceturtdien kļuva par 11.Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāti, saņemot mandātu uz Danas Reiznieces–Ozolas dzemdību un daļēju bērna kopšanas atvaļinājuma laiku.

Lasīt vairāk ...


Apstiprinātas 11.Saeimas deputātu pilnvaras
17.10.2011

Pēc svinīgā solījuma došanas 11.Saeima apstiprināja deputātu pilnvaras 13 deputātiem, kas ievēlēti no Zaļo un Zemnieku savienības – Uldim Augulim, Aijai Barčai, Andrim Bērziņam, Augustam Brigmanim, Jānim Dūklavam, Rihardam Eigimam, Ivetai Grigulei, Jānim Klaužam, Ingmāram Līdakam, Danai Reizniecei-Ozolai, Kārlim Seržantam, Raimondam Vējonim, Jānim Vucānam un Oskaram Zīdam.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienības valde pieprasa veselības nozarei piešķirt papildus finansējumu (56
16.08.2011

Zaļo un Zemnieku savienības valde ņemot vērā katastrofāli nepietiekamo valsts budžeta finansējumu veselības nozarei, Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim nosūtījusi vēstuli, kurā pieprasa mēneša laikā piešķirt papildus finansējumu 6,1 miljonu latu apmērā, lai nodrošinātu ambulatorās un stacionārās palīdzības sniegšanu līdz šā gada beigām.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienība ir par pensiju indeksāciju (66
07.07.2011

Zaļo un Zemnieku savienība kategoriski nepiekrīt Finanšu ministra A.Vilka (Vienotība) pozīcijai par sociālajā budžetā esošo līdzekļu izmantošanu. Pēc ZZS aprēķiniem, ko apstiprina arī speciālisti, šogad sociālajā budžetā veidosies līdzekļi, kurus var novirzīt pensiju indeksācijai. ZZS uzskata, ka tuvojoties apkures sezonai atbalsts mazāknodrošinātiem pensionāriem - pensiju palielināšana ir ļoti būtisks atbalsts.

Lasīt vairāk ...


Intervija ar Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas vadītāju Augustu Brigmani (263
07.07.2011

Lasīt vairāk ...


Brigmanim aizdomas, ka Ķīlis izklāsta topošās Zatlera partijas programmu (133
04.07.2011

Valsts prezidenta Stratēģiskās analīzes komisijas vadītājs un sociālantropologs Roberts Ķīlis, kurš nācis klajā ar izteikumiem par pāreju uz maksas augstāko izglītību un atteikšanos no pensiju sistēmas, iespējams, izklāsta topošās Valda Zatlera partijas programmu.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un zemnieku savienības deputāti nosūta vēstuli Eiropas institūcijām par Eiropas Komisijas tiešo maksājumu izlīdzināšanas piedāvājumu (70
01.07.2011

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātiem nav pieņemami Eiropas Komisijas (EK) priekšlikumi nākamajam Eiropas Savienības (ES) septiņu gadu budžeta periodam no 2014. līdz 2020.gadam, jo EK piedāvā negodīgus maksājumus Latvija lauksaimniekiem.

Lasīt vairāk ...


Vējonis pauž neizpratni par Valsts prezidenta izteikumiem LNT raidījumā „900 sekundes” (51
28.06.2011

Šodien LNT raidījumā "900 sekundes" Valsts prezidents Valdis Zatlers norādīja, ka problēmas ar Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes profesores Sanitas Osipovas apstiprināšanu Satversmes tiesas (ST) tiesneša amatā ir Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) mēģinājums ietekmēt tiesu varu. ZZS valdes priekšsēdētājs Raimonds Vējonis pauž neizpratni par šādu Valsts prezidenta izteikumu, īpaši pēc ZZS 21.jūnija aicinājuma politiķiem ņemt vērā sabiedrības pastiprināti pievērsto uzmanību tiesiskuma jautājumiem un Satversmes tiesas tiesnešus izvēlēties konkursa ceļā.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Saeimā (1)
Arhīvs
2016 (16)
2015 (68)2014 (62)2013 (64)
2012 (75)2011 (33)2010 (1)

Video

  

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus


Twitter

Latvijas Zemnieku sa
09:15, May 21
Zemkopības ministrs tiekas ar pašvaldību vadītājiem un uzņēmējiem | Brīvā Daugava https://t.co/hqZJa09rGQ via @brivadaugava
Latvijas Zemnieku sa
13:49, May 17
RT @ZZS_: Čakša: Veselības aprūpe būtiski uzlabojusies - https://t.co/Im5fldCTvB via @nralv
Latvijas Zemnieku sa
12:41, May 17
RT @Zemkopibas_min: Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar Sēlijas un Latgales uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem: https://t.co/6Ehl…

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit