Aktualitātes


  Drukāt

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Latvijas lielākie veikalu tīkli apliecina gatavību turpināt tirgot Latvijā audzētos dārzeņus un augļus
31.07.2014

Ceturtdien, 31. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Latvijas dārzeņu un augļu audzētāju organizācijām un lielo veikalu tīklu vadītājiem, lai arī turpmāk nodrošinātu Latvijas patērētājus ar Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz CVK kandidātu sarakstus 12.Saeimas vēlēšanām
31.07.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ceturtdien, 30. jūlijā, Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstus 12.Saeimas vēlēšanām. Kopumā piecos apgabalos vēlēšanās piedalīsies 115 Latvijas Zemnieku savienības, Latvijas Zaļās partijas, partijas „Latvijai un Ventspilij”, Liepājas partijas un Līvānu partijas pārstāvji.

Lasīt vairāk ...


Augulis: šībrīža atbalsts jauniešu nodarbinātībai būs pamats nākotnes ekonomikai
31.07.2014

Pusgada laikā valdības Rīcības plānā labklājības nozarei noteiktie uzdevumi ir izpildīti un uzsākts darbs pie vairākām būtiskām konceptuālām izmaiņām sociālajā jomā, uzsver labklājības ministrs Uldis Augulis. Kā nozīmīgākos darbus viņš min pensiju indeksācijas apstiprināšanu, jaunu pasākumu ieviešanu jauniešu bezdarba mazināšanai, skolēnu vasaras darba atjaunošanu, sociālās palīdzības sistēmas reformu, ārpusģimenes aprūpes sistēmas pilnveidi un citus.

Lasīt vairāk ...


Baltijas valstis un Polija vienoti veiks Āfrikas cūku mēra apkarošanas un profilakses pasākumus
30.07.2014

Trešdien, 30. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Viļņā (Lietuva) ar Lietuvas lauksaimniecības ministri Virginiju Baltraitieni (Virginija Baltraitienė), Igaunijas lauksaimniecības ministru Ivari Padaru (Ivari Padar) un Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieku Tadeušu Nalevaiku (Tadeusz Nalewajk) vienojās apvienot triju Baltijas valstu un Polijas spēkus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) apkarošanā un profilaksē.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: lauksaimniekiem plašas iespējas turpmākai izaugsmei
30.07.2014

Izvērtējot padarīto saistībā ar valdības rīcības plānu, Zemkopības ministrija informē, ka ir paveikti galvenie izvirzītie uzdevumi. 2014.gadā viens no svarīgākajiem uzdevumiem bija Lauku attīstības programmas (LAP) 2014.-2020. gadam izstrāde un iesniegšana apstiprināšanai Eiropas Komisijā, lai lauksaimnieki pēc iespējas ātrāk varētu sākt investēt attīstībā ES jaunā plānošanas perioda atbalsta līdzekļus. LAP 2014.-2020. gadā nodrošinās un veicinās lauksaimnieku, lauku uzņēmēju, mežsaimnieku ienākumus, konkurētspēju, Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību turpmākajos septiņos gados. Jaunajā plānošanas periodā finansējums lauku attīstības pasākumiem ir par 11% lielāks nekā tas bija iepriekš 2007.-2013. gadā.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (148)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)