Aktualitātes


  Drukāt

LZS jaunatnes nodaļa talko Saules dārzā kopā ar mazpulcēniem.
25.04.2015

Latvijas zemnieku savienības jaunatnes nodaļas biedri Reinis Uzulnieks, Nikolajs Zaičenko un jaunākais biedris Andris Alksnis šodien talkoja saules dārzā.

Lasīt vairāk ...


Prezidentūra: efektīvs sociālais dialogs sekmē nodarbinātību un darba vietu kvalitāti
22.04.2015

Rīga, 2015. gada 22.aprīlis. Eiropas Savienības darba un sociālo lietu ministru neformālajā sanāksmē ministri un Eiropas līmeņa sociālie partneri uzsvēra sociālā dialoga nozīmi nodarbinātības veicināšanā un kvalitatīvu darba vietu radīšanā. Sanāksmi vadīja Latvijas labklājības ministrs Uldis Augulis.

Lasīt vairāk ...


ES darba un sociālo lietu ministri meklēs risinājumus sociālā dialoga veicināšanai nolūkā radīt kvalitatīvas darba vietas
17.04.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis otrdien, 21.aprīlī, un trešdien, 22.aprīlī, vadīs Eiropas Savienības darba un sociālo lietu ministru neformālo sanāksmi, kas notiks Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Diskusijās piedalīsies arī Eiropas līmeņa darbinieku un darba devēju organizāciju pārstāvji. Pasākumā galveno uzmanību pievērsīs sociālā dialoga attīstībai, kas ir būtisks priekšnoteikums iekļaujošai izaugsmei, nodarbinātības sekmēšanai un kvalitatīvu darba vietu nodrošināšanai.

Lasīt vairāk ...


Latvijas prezidentūra ES Ministru padomē vēlas vienoties par daudzgadu plānu Baltijas jūras zvejniecībai
17.04.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 20.aprīlī, Luksemburgā vadīs ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmi. Latvijas prezidentūra sanāksmē izteiks kompromisa priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, lai nodrošinātu tādu pārvaldības pasākumu izstrādi Baltijas jūras mencas, reņģes un brētliņas krājumiem, kas veicinās kopējā zivsaimniecības politikā noteikto mērķu sasniegšanu, īpaši - maksimālu ilgtspējīgas ieguves apjomu panākšanu.

Lasīt vairāk ...


ES un Austrumu partneru valstis ciešāk sadarbosies lauksaimniecības konsultāciju jomā
16.04.2015

Stiprināt lauku un lauksaimniecības konsultāciju sistēmas, kas ir vitāli svarīgas valstu ekonomiskajai attīstībai, un ciešāk sadarboties ar ES dalībvalstīm šajā jomā paredz šodien Rīgā parakstītais atsevišķu Austrumu partneru valstu ministru (Gruzijas, Moldovas un Ukrainas) un viceministru (Armēnijas, Baltkrievijas) kopīgais paziņojums. Tas parakstīts šonedēļ notikušās konferences "Lauku un lauksaimniecības konsultāciju sistēmas: labākā prakse un pieredze sadarbībai Austrumu partnerībā" laikā.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2015 (74)   
2014 (232)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)