Aktualitātes


  Drukāt

Latvija tikai ar privāto investoru spēkiem attīstīties nespēj
29.09.2014

Latvija var būtu daiļa, nacionāla unekonomiski spēcīga valsts, tomēr, lai tosasniegtu, politiķiem ir jābūt vairāk orientētiem uz valsts politisko un saimnieciskodecentralizāciju un jāiestājas par līdzsvarotuvisu Latvijas reģionu apdzīvotību unattīstību. Modernas un attīstītas tautsaimniecībasveidošanai nepieciešams izmantot visjaunākos zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis: ZZS varbūt neizdara daudz, bet paveiktais ir paliekošs (LETA)
26.09.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) varbūt neizdara daudz, bet paveiktais ir paliekošs, intervijā aģentūrai LETA sacīja politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš ir pārliecināts, ka bez nopietnas uzņēmējdarbības, kas veicinās darbavietu rašanos, šajā valstī būtiskas pārmaiņas uz labo pusi nav gaidāmas.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: pareizi mērķēts ES atbalsts ražošanai veicinās pārtikas lielāku pieejamību iedzīvotājiem
25.09.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs no 28. līdz 30. septembrim apmeklēs neformālo ES lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēdi Milānā. Neformālo ES lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sēdi rīko ES Padomē prezidējošā valsts Itālija, kas par vienu savas prezidentūras mērķiem izvirzījusi ES plašāku iesaisti pasaules apgādē ar pārtiku.

Lasīt vairāk ...


48254

Kāpēc 12. Saeimas vēlēšanās jābalso tieši par ZZS?
Apskatīt komentārus


25.09.2014

- Izturējusi laika pārbaudi
- Ar skaidru virzienu - būt saimniekiem savā zemē
- Stabila un prognozējama
- Pieredzējusi parlamentārajā darbā un valdībā
- Politkorekta
- Ar spēcīgu atbalstu reģionos
- Ar mērķi uzvarēt vēlēšanās

 

ZZS, izstrādājot savu programmu un izvirzot deputāta kandidātus 12. Saeimas vēlēšanām, skaidrāk nekā jebkad agrāk ir parādījusi virzienu – būt saimniekiem savā zemē! Būt saimniekiem savā sētā, novadā, pilsētā! Pašiem lemt un pašiem strādāt!

Ar ZZS programmu var iepazīties ŠEIT

Ar ZZS deputātu kanditātu sarakstiem var iepazīties ŠEIT Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: zaudējumu aprēķinos EK ir jāņem vērā specifiskā situācija Latvijas piensaimiecības nozarē
25.09.2014

Trešdien, 24. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tikās ar vairākām augsta ranga Eiropas Parlamenta (EP) un Eiropas Komisijas (EK) amatpersonām, lai skaidrotu Latvijas piensaimniecības nozarei radītos zaudējumus pēc Krievijas ieviestajām sankcijām un nepieciešamību sniegt finansiālo atbalstu nozarei.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (183)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)