Aktualitātes


  Drukāt

Brigmanis: Jaunā reģionālā reforma netiks īstenota
07.10.2015

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piedāvātā jaunā administratīvi teritoriālo reforma netiks īstenota, tāpēc nav skaidrs kādēļ vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un viņa pārstāvētā nacionālā apvienība "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK ir sākuši diskusiju par to, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Saeimas Zaļo un zemnieku frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis aicina stāstīt bēgļiem par Latvijas aukstajām ziemām un zemajiem pabalstiem
07.10.2015

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" Brigmanis nāca klajā ar paziņojumu, ka zina recepti rīcībai ar bēgļiem. Viņaprāt, amatpersonām, kuras brauks uz bēgļu nometnēm intervēt patvēruma meklētājus, jāatklāj šiem cilvēkiem patiesā situācija mūsu valstī.

Lasīt vairāk ...


R. Uzulnieks Luksemburgā diskutēs par nodarbinātības un sociālajiem jautājumiem
02.10.2015

Labklājības ministrijas (LM) parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks pirmdien, 5. oktobrī, Luksemburgā piedalīsies Eiropas Savienības Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes sanāksmē.

Lasīt vairāk ...


Augulis: Viļaka ir pozitīvs piemērs sekmīgai nodarbinātības veicināšanai reģionos (1
01.10.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 1.oktobrī, Viļakā pirms gada slēgtās Mežvidu pamatskolas telpās plkst. 14.00 atklās jaunu SIA “BRASA” šūšanas cehu, kas Austrumu pierobežā nodrošinās apmēram 50 jaunas darba vietas. Pasākumā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne.

Lasīt vairāk ...


ZZS valde: VARAM iniciatīva par piespiedu pašvaldību apvienošanu nav atbalstāma (1
28.09.2015

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) neatbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iesniegto Administratīvi teritoriālās reformas koncepcijas projektu un uzskata, ka tas nav virzāms tālākām diskusijām, neveicot padziļinātu analīzi par esošo situāciju un par iespējamajiem ieguvumiem reģionu attīstībai un iedzīvotāju labklājības celšanai. Izvērtējot koncepcijas projektu, secināts, ka tas ir līdz galam neizstrādāts, nav arī veiktas konsultācijas ar pašvaldībām.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2015 (176)   
2014 (232)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)