Aktualitātes


  Drukāt

Latvija ir ieinteresēta attīstīt konstruktīvu sadarbību un tirdzniecību ar Turciju lauksaimniecībā
16.04.2014

Trešdien, 16. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs oficiālās vizītes laikā Turcijas Republikā tikās ar Turcijas pārtikas, lauksaimniecības un lopkopības ministru Mehmetu Mehdi Ekeru (Mehmet Mehdi Eker), lai pārrunātu abu valstu turpmākās sadarbības iespējas lauksaimniecības nozarēs, tajā skaitā arī iespējas atjaunot Latvijā audzēto liellopu eksportu uz šo valsti.

Lasīt vairāk ...


LZS Jaunatnes nodaļa kupli pārstāvēta LZS kongresā
16.04.2014

29.martā Jelgavas pilī notika Latvijas Zemnieku savienības kongress! Tajā piedalījās arī pieci no sešiem LZS Jaunatnes nodaļas biedriem - LZS jaunatnes nodaļas vadītājs Reinis Uzulnieks, ilgadējie biedri Jānis Rāzna un Jānis Blūzmanis, kā arī pirmo reizi kongresā piedalījies tikai nesen par LZS Jaunatnes nodaļas biedriem kluvušie Kaspars Magurs un Nikolajs Zaičenko, visi iepriekš minētie arī aktīvi iesaistījās mandātu reģistrēšanas komisijā

Lasīt vairāk ...


ZZS EP kandidāts Bērziņš: Nevis partijas, bet žurnālisti maldina vēlētājus (Diena.lv)
16.04.2014

Latvijas žurnālistikai netipiska publikācija 15.aprīlī bija lasāma laikraksta Diena slejās – rakstā Partijas maldina vēlētājus, kas bija drukāts sadaļā Ziņas, autore analizēja partiju sagatavotās programmas darbībai Eiropas Parlamentā. Neanalizējot pārmetumus citām partijām, vēlos norādīt, ka man kā Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) saraksta līderim vai kādam citam manam kolēģim autore nav jautājusi, kā mēs realizēsim vēlētājiem solīto, kas it kā nav Eiropas Parlamenta kompetencē.

Lasīt vairāk ...


Brigmanis prognozē, ka 12.Saeimas vēlēšanās varētu piedalīties visi ZZS Saeimas deputāti un ministri
15.04.2014

12.Saeimas vēlēšanās varētu piedalīties visi Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputāti un ministri, pieļāva ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Azerbaidžānas vēstnieku pārrunā abu valstu savstarpējās tirdzniecības uzlabošanu
09.04.2014

Trešdien, 9. aprīlī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Azerbaidžānas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Elmanu Zeinalovu. Zemkopības ministrs ar Azerbaidžānas vēstnieku apsprieda abu valstu turpmākās attīstības iespējas lauksaimniecības un zivsaimniecības produktu tirdzniecībā.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2014 (78)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)