Aktualitātes


  Drukāt

LZS jaunatnes nodaļa rīko boulinga turnīru LZS Rīgas nodaļām
30.11.2015

26. novembrī T/C Plaza Fantasy park boulinga zālē notika LZS jaunatnes nodaļas rīkotais boulinga turnīrs strap LZS Rīgas nodaļām. Turnīrā piedalījās 4 komandas. 4. vietā palika LZS Vidzemes priekšpilsētas nodaļa, 3. vietā LZS Ziemeļu priekšpilsētas nodaļa 2. vietā LZS jaunatnes nodaļa, kurus sīvā cīņā pārspēja un 1. vietu izcīnīja LZS centra LU nodaļa ar LZS ģenerālsekretāru Artūru Graudiņu priekšgalā.

Lasīt vairāk ...


Augulis: Nākamā gada budžets lielā mērā novērsīs nevienlīdzību pensiju jomā
30.11.2015

Viens no lielākajiem Labklājības ministrijas (LM) sasniegumiem nākamā gada budžetā ir nevienlīdzības novēršana pensiju jomā, proti, negatīvo pensijas kapitālindeksu novēršana, norādīja labklājības ministrs Uldis Augulis (LZS/ZZS).

Lasīt vairāk ...


Augusts Brigmanis: "Grūti pateikt, vai dzīvosim labāk"
30.11.2015

Grūti pateikt, vai nākamajā gadā dzīvosim labāk, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, komentējot nākamā gada valsts budžetu.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs: Ar bēgļiem strādāsim tieši tāpat kā ar ilgstošajiem bezdarbniekiem
27.11.2015

Latvijā uzņemamo bēgļu integrācija notiks caur darba tirgu, par pamatu izmantojot valsts pieredzi darbā ar ilgstošajiem bezdarbniekiem, intervijā "Vesti" stāstījis labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Esi aktīvs un pievienojies LZS jaunatnes nodaļai
26.11.2015

Kāpēc jauniešiem ir jāiesaistās politikā? Nereti ir dzirdēts – kamēr politikā darbosies vieni un tie paši cilvēki, nekas nemainīsies. Tāpēc pēctecība ir būtiska! Tikpat būtiskas ir jaunas vēsmas un idejas. Mēs, jaunieši, mācāmies no saviem politiskajiem skolotājiem. Tajā pašā laikā mums ir jaunas idejas, mēs esam radoši un auguši brīvā un neatkarīgā Latvijā. Mēs skaidri zinām, kādā valstī vēlamies dzīvot, kādu vidi un apstākļus vēlamies saviem bērniem, tuviniekiem, sabiedrībai kopumā. Mums ir spēks un enerģija, lai to panāktu.

Lasīt vairāk ...

Kategorijas
Ministrijās (1)
Saeimā (1)
Arhīvs
2015 (220)   
2014 (231)   
2013 (128)   
2012 (104)   
2011 (309)   
2010 (3)