Krauze brīdina par “bada gadu” un aicina atcelt lauksaimniekiem prasības par papuvi un pļavu uzturēšanu ( Zemgales Ziņas)

Rudenī daudzas Latvijas ģimenes nevarēs atļauties nopirkt nepieciešamo pārtiku, tāpēc lauksaimniecības stratēģiskajā plānā 2023.-2027.gadam jāatceļ prasība atstāt zemi papuvē, uzskata Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze (ZZS).

Kā aģentūru LETA informēja ZZS pārstāve Dace Kārkliņa, Krauze uzskata, ka ir nepieciešama valdības ieinteresēta iedziļināšanās lauksaimniecības nozares problēmās un atbalsts. Viņaprāt, prasība atstāt zemi papuvē ir jāatceļ, jo papuvē nekas netiek ražots. Tāpat nedrīkst piespiest saimniecībām, kurās nav dzīvnieku, vienkārši uzturēt pļavas un bezjēdzīgi tās pļaut, akcentē deputāts.

Atsevišķiem lauksaimniecības produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā cena augs dubultā jeb par 100%, uzskata Krauze, aicinot valdību lemt par reāliem atbalsta pasākumiem. Politiķis skaidro, ka jautājums nav par pārtikas pietiekamību veikalu plauktos, bet par cilvēku iespējām to iegādāties.

Raksta avots un viss raksts: Zemgales Ziņas: https://zz.lv/krauze-bridina-par-bada-gadu-un-aicina-atcelt-lauksaimniekiem-prasibas-par-papuvi-un-plavu-uzturesanu/

Krauze aicina valdību uz nekavējošu rīcību pārtika...
Krauze aicina valdību uz nekavējošu rīcību pārtika...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter