Novados

58546

I.Grigule apbalvo A.Upīša Skrīveru vidusskolas erudītākos skolēnus
Apskatīt komentārus (0)


27.05.2015


Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule pirmdien, 25. maijā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā apbalvoja “Aktualitāšu konkursa” 6.-12. klašu skolēniem laureātus.  Šis ir konkursa apaļās jubilejas gads – apritējuši 10 gadi kopš iedibināta šī tradīcija.

Konkursa nosacījumi ir vienkārši – visi 6.-12. klašu skolēni ik nedēļu klātienē vēstures stundas laikā atbild uz 10 jautājumiem par aktuālajām norisēm dažādās jomās (politika, izglītība, kultūra, sports utt.) un iesniedz atbildes. Skolēni sacenšas individuālajās un klašu sacensībās.  

Pasākuma īpašā viese un galvenās balvas individuālajās sacensībās gan pamatskolas, gan vidusskolas posmos – planšetdatora – nodrošinātāja Eiropas Parlamenta deputāte I.Grigule, atklājot svinīgo pasākumu, akcentēja aktivitātes un izzināšanas nozīmi cilvēka dzīvē.

“Izzinot aktuālo, top skaidrs tas, kas notiek pašlaik un paveras daudz plašāks skats uz norisēm, jauni skatpunkti un izpratnes līmenis,” uzsvēra I.Grigule. 

Šī mācību gada laikā notikuši 26 konkursi, kuros katrā vidēji piedalījušies 178 skolēni no 187, vidēji katrs skolēns pavadījis 4,5 stundas, atbildot uz jautājumiem un pavadītas vismaz 13 stundas, gatavojot konkursa jautājumus, 16 stundas labojot un 28 stundas apstrādājot un publicējot rezultātus. 

Augstākai motivācijai dalībai konkursā nākamajā gadā, pateicoties Eiropas Parlamenta deputātes I.Grigules gādībai, pirmo trīs vietu ieguvēji pamatskolas un vidusskolas posmos dosies uz Eiropas Parlamentu Briselē!

Uz tikšanos nākamajā mācību gadā!
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit