Novados

23888

Ceriņu varenā ziedēšana Dobelē sākusies!
Apskatīt komentārus (0)


23.05.2012


Dobeles ceriņu dārzs jau iekrāsojies balts un violets, un sagaidāms, ka šonedēļ ziedēšanas trakums savā varā būs pārņēmis visu dārzu.   

Populārais koncerts ziedošos ceriņos šogad notiks 3. jūnijā pulksten 14.00, un tajā skanēs operešu melodijas. Koncertā dziedās Rudīte Ruško, Nauris Indzeris, Inga Šļubovska un Andris Lapiņš. Solistu dziedājuma muzikālo pavadījumu nodrošinās orķestra mūziķu grupa Raimonda Ozola vadībā. Mākslinieku izpildījumā skanēs melodijas no populārajām J.Štrausa, F.Lehāra un I. Kalmana operetēm.

Dobelē, Latvijas Valsts augļkopības institūta dārzā, 4 ha platībā izveidota viena no visplašākajām ceriņu kolekcijām Eiropā. Te vienkopus aug vairāk nekā 200 ceriņu šķirņu un hibrīdu. Pērn ziedēšanas laikā par Dobeles ceriņu dārzu priecājās gandrīz 30 tūkstoši apmeklētāju no Latvijas un citām valstīm.  

 
Anita Banziņa
Dobeles novada
Tūrisma informācijas centra vadītāja
63723074
anita.banzina@dobele.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit