Novados

CP LZS 2012.gada 24.marta Kongresa rezolūcija par atbalstu Latvijas lauku iedzīvotāju labklājības celšanai
Apskatīt komentārus (130)


27.03.2012


Latvijas Zemnieku savienība (LZS) pauž pārliecību, ka lauksaimnieciskā ražošana ir un būs galvenais saimnieciskās darbības veids laukos. Lai saglabātu un attīstītu nacionālu un daiļu Latviju, tās laukiem jābūt apdzīvotiem un tajos jānotiek saimnieciskajai un kulturālajai rosībai. LZS uzskata, ka lauku politikā par galveno mērķi jākļūst lauku iedzīvotāju labklājības celšanai.

Lai aizstāvētu zemnieku un lauku iedzīvotāju intereses, kas dzīvo un strādā laukos, LZS aicina Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, aizstāvot Latvijas pozīciju Briselē:
1.    sarunās par Eiropas Savienības (ES) budžetu 2014.-2020.gadam, stingri pastāvēt uz lauksaimniecības tiešmaksājumu ievērojamu palielināšanu (ne mazāk kā 80% no Eiropas valstu vidējā tiešmaksājumu līmeņa lauksaimniekiem).
2.    panākt kohēzijas politikas finansējuma nodrošināšanu, kas palīdzētu Latvijai ātrāk pietuvoties ES valstu līmenim un radītu labvēlīgus apstākļus Latvijas ekonomikas izaugsmei un infrastruktūras attīstībai.

Ņemot vērā, ka no 2013.gada 1.janvāra Latvijas lauksaimniekiem nav paredzēti papildu valsts tiešie maksājumi, kas nozīmē to, ka nākamajā gadā lauksaimnieki saņems mazāku atbalstu uz vienu hektāru nekā 2010. un 2011.gadā, LZS aicina finanšu ministru Andri Vilku un Ministru prezidentu Valdi Dombrovski steidzami rast risinājumu, lai novērstu gaidāmos zaudējumus Latvijas lauksaimniekiem.




      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:




Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA



Video

   

Foto



Aptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus




Twitter

Latvijas Zemnieku sa
10:50, Aug 13

Latvijas Zemnieku sa
20:11, Aug 12
RD vēlēšanas. Diskutē ZZS, "KPV LV" un Latvijas Krievu savienības pārstāvji @LatvijasRadio 1 raidījumā "Krustpunktā… https://t.co/JyAvtiMaBZ
Latvijas Zemnieku sa
14:04, Aug 12
Nāc un iepazīsties ar ZZS kandidātu sarakstu - Rīgas domes vēlēšanās https://t.co/N3KEka95W3

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit