Novados

18729

Dobeles novada pašvaldība nodibina apbalvojumus
Apskatīt komentārus (0)


28.10.2011


Dobeles novada dome 27. oktobra sēdē pieņēma lēmumu par novada pašvaldības apbalvojumu dibināšanu un nolikuma „Par Dobeles novada pašvaldības apbalvojumiem un to piešķiršanas kārtību” apstiprināšanu.

Saskaņā ar nolikumu ir nodibināti divi apbalvojumi: „Dobeles novada pašvaldības Goda zīme” un „Dobeles novada pašvaldības Atzinības raksts”. Augstākais apbalvojums ir Goda zīme. Ar Goda zīmi var apbalvot tikai fiziskas personas. Ar Atzinības rakstu var apbalvot gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Pašvaldības apbalvojumi ir nodibināti ar mērķi godināt personu ieguldījumu novada attīstībā, nozīmīgu darbību saimnieciskajā, sabiedriskajā un publiskajā sektorā un novada atpazīstamības veidošanā, kā arī nopelnus citās novadam nozīmīgās darbības jomās.

Apbalvojumus piešķir par novadam nozīmīgu un plašu atpazīstamību guvušu pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti; par nozīmīgu ieguldījumu saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā; par izcilu profesionālo meistarību, kas sekmējusi novada atpazīstamību; par mūža ieguldījumu un izciliem nopelniem darbā novadā; par varonību un cilvēku glābšanu ekstremālās situācijās.

Tiesības iesniegt ierosinājumu par apbalvojuma piešķiršanu ir Domes  deputātiem, valsts un Dobeles novada pašvaldības iestādēm, kapitālsabiedrībām, biedrībām un nodibinājumiem, kuru juridiskā adrese ir Dobeles novadā, vai to teritoriālajām struktūvienībām, kuras darbojas Dobeles novadā.

Lēmumu par apbalvojuma piešķiršanu un tā veidu pieņem Apbalvošanas komisija. Apbalvošanas komisijas lēmums par apbalvojuma Atzinības raksts piešķiršanu ir galīgs, bet lēmumu par apbalvojuma Goda zīme piešķiršanu apstiprina Dome.

Apbalvošanas komisijā novada domes priekšsēdētāja Andreja Spridzāna vadībā darbosies deputāts Viesturs Reinfelds, deputāte Inese Didže, SEB bankas Dobeles filiāles pārvaldniece Vita Gaurača un pašvaldības administratīvās nodaļas vadītāja Irēna Eidmane.

Dobeles novada pašvaldība aicina iesniegt ierosinājumus par apbalvošanu līdz 10. novembrim, lai līdz gaidāmajiem Latvijas Valsts svētkiem Apbalvošanas komisija tos varētu izvērtēt un pieņemt lēmumu par apbalvojumu piešķiršanu. Novada pašvaldības apbalvojumus pirmo reizi pasniegs 17. novembrī valsts svētku koncertā Dobeles pilsētas kultūras namā.

 
Dzintra Matisone
Dobeles novada pašvaldības
vecākā konsultante
tālr. 637 25389     
dzintra.matisone@dobele.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit