Novados

57724

Ivetu Griguli ievēl Kazahstānas ekonomisko zonu asociācijas prezidijā
Apskatīt komentārus (0)


21.05.2015


Eiropas Parlamenta deputāte un delegācijas Eiropas Savienības sadarbībai ar Kazahstānu, Kirgizstānu, Uzbekistānu, Tadžikistānu, kā arī ar Turkmenistānu un Mongoliju vadītāja Iveta Grigule ir kļuvusi par Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas prezidija locekli.  Prezidijā I.Griguli ievēlēja Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas III kongress, kas ar Kazahstānas Investīciju un attīstības ministrijas atbalstu notika valsts galvaspilsētā Astanā.

Asociācijas jaunajā prezidijā, kas strādās turpmākos trīs gadus, ir ievēlēti vairāki Kazahstānas parlamenta deputāti, Kazahstānas amatpersonas, kuru kompetencē ir investīciju,  muitas, nodokļu un citi jautājumi, kā arī vairāki citu valstu pārstāvji.  Piemēram, valdē darbosies arī Spānijas pārstāvis Huans Torentess (Torrentes), kurš ilgus gadus ir bijis Barselonas brīvās ekonomiskās zonas vadītājs un patlaban ir pasaules brīvo un speciālo ekonomisko zonu federācijas prezidents.

Iveta Grigule uzsver, ka šis amats viņai paver jaunas iespējas palīdzēt Latvijas uzņēmējiem veidot izdevīgus saimnieciskos sakarus gan ar Kazahstānas uzņēmējiem, gan ar visu perspektīvo Centrālāzijas tirgu. Viņa arī pauž cerību, ka Latvijas uzņēmēji izrādīs iniciatīvu un izmantos jaunās iespējas.

Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācija ir izveidota 2011. gadā, un tā līdzdarbojas valsts programmu brīvo ekonomisko zonu attīstībā, risina konstruktīvu dialogu starp uzņēmējiem un valsts struktūrām, kā arī pārstāv uzņēmējus, kas strādā desmit valsts brīvajās ekonomiskajās zonās, aiz robežām.Vienlaikus 20. un 21. maijā Astanā notika Latvijas-Kazahstānas investīciju forums, kura atklāšanā I.Grigule uzstājās ar uzrunu. 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit