Novados

63437

Jurēvica: Carnikavas domes vadība iepriekš nomainīta cerībā uz labāku pārvaldību
Apskatīt komentārus (0)


21.01.2016


Savulaik balsojot par vakar Carnikavas novada domes priekšsēdētāja amatā ieceltās Daigas Jurēvicas (LZS) atsaukšanu no amata, deputāti kļūdījušies cerībā uz labāku pārvaldību, kas nesekoja, aģentūrai LETA komentēja pati Jurēvica.

"Visi var kļūdīties, deputāti bija cerējuši uz vienu - labāku pārvaldību, bet, saskaroties ar realitāti, kad budžetā naudas ir tik, cik ir, un solītā demokrātija nav nodrošināta..." komentēja Jurēvica.

Viņa norādīja, ka, izstrādājot budžetu, pašvaldības prioritāte saglabāsies izglītība - skolu un bērnudārzu jautājumi, tostarp novada vidusskolas izbūve.

Jurēvica norādīja arī uz pieejamo līdzekļu sadali, kas koncentrēta uz efektivitāti un iespēju līdzekļus ietaupīt. "Tā, piemēram, esam iepirkuši savu apsaimniekošanas tehniku, lai būtu elastīgi, nebūtu jāgaida rindā uz to," stāstīja pašvaldības vadītāja.

Komentējot lēmumu izveidot tikai vienu priekšsēdētāja vietnieka amatu pretēji iepriekš izveidotajiem trim, Jurēvica norādīja, ka neredz nepieciešamību pēc trim amata vietām - pirms Krastiņa bijis viens, un pašvaldība tikusi galā. Savukārt Krastiņa lēmums par triju vietnieku vietu izveidi bijis politisks, norādīja Jurēvica, un konkrēti pienākumi katram vietniekam netika iedalīti. "Tur bija sadalīti tikai nosaukumi," komentēja politiķe.

Kā ziņots, par Carnikavas novada domes priekšsēdētāju vakar ārkārtas sēdē ievēlēta pirms vairākām nedēļām no šī amata atsauktā Jurēvica.

Kā aģentūru LETA informēja Carnikavas domes pārstāve Ilze Cerbule, par Jurēvicu balsojuši astoņi deputāti - Genovefa Kozlovska (LZS), Rolands Laveiķis (LZS), Pjotrs Špakovs (LZS), Eva Odziņa (LZS) un Daiga Kalnbērziņa (VL-TB/LNNK), Tjarve un Sliede, kā arī pati Jurēvica.

Domes ārkārtas sēdē deputāti nobalsoja arī par triju domes priekšsēdētāja vietnieka amatu likvidēšanu un vienas vietnieka amata vietas izveidošanu. Par Carnikavas novada domes priekšsēdētājas vietnieci ievēlēta Kozlovska.

Iepriekšējais domes priekšsēdētājs Krastiņš vakar atcelts no amata, pamatojoties uz sešu deputātu iesniegumu. Par viņa atcelšanu nobalsoja astoņi deputāti. Carnikavas domē strādā kopumā 15 deputāti.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
17:22, Oct 29
Atgādinām, ka rīt, 30.oktobrī no 9:00 - 12:00 Latvijas Zemnieku savienība aicina uz tikšanos ar LZS priekšsēdētāju… https://t.co/7kaVFljsvY
Latvijas Zemnieku sa
13:52, Oct 29
“Ļaujiet mums strādāt!” protests "Atdod karoti" pie Saeimas https://t.co/klSYCcYZLf @ArmandsKrauze Pie Saeimas tr… https://t.co/CXyrhfPYG6
Latvijas Zemnieku sa
13:42, Oct 29

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit