Novados

45731

NMA atgādina: pensionāriem bezmaksas ieeja Rīgas posmā
Apskatīt komentārus (0)


05.06.2014


Jau šīs nedēļas nogalē, pēc neskaitāmu gadu pauzes, Rīgā norisināsies motokross - ''Monster Energy Superkauss'' ZZS Lielās balvas izcīņa.
 
Superkauss Rīgas posma organizēšana ir visai liels izaicinājums organizatoriem, un jau tagad, atrodoties ''finiša taisnē'', esam pārliecinājušies, ka izaicinājumu bija vairāk, kā sākumā domājām. Tas saistīts gan ar finansiāliem ieguldījumiem, gan dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem. Jau pašā procesa sākumā bija skaidrs, ka izmaksas būs lielākas, un tās prasīs papildus resursu piesaisti, kurus parasti organizators iegūst divos veidos - piesaistot sponsorus un iekasējot naudu par biļetēm.
 
Lai arī NMA uz Rīgas posmu bija spiesta paaugstināt biļešu cenu, tomēr radām iespēju biļetes ar 30% atlaidi iegādāties iepriekšpārdošanā, un šo iespēju cilvēki izmantoja. Mūsu pētījumi rāda, ka samērā lielu apmeklētāju daļu sastāda pensijas vecuma cilvēki, kas ir viena no sabiedrības neaizsargātākajām daļām un, visbiežāk, tie ir motokrosa fani ar vismaz 30 gadu stāžu. Uzrunājām ''Zaļo un Zemnieku savienību'' un guvām atbalstu, pateicoties kuram, varējām ne tikai pensijas vecuma cilvēkiem biļešu cenas necelt, bet pat nodrošināt bezmaksas ieeju Superkauss posmā Rīgā.
 
NMA izsaka pateicību ZZS par pretimnākšanu un aicina visus interesentus svētdien apmeklēt ''Monster Energy Superkauss'' ZZS Lielās balvas izcīņu!  
 
Vectēvi ņem līdzi mazbērnus, jaunieši omītes un visi tiekas Zaķusalā. Vēlam jauki pavadīt brīvdienas.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit