Novados

45406

SIVA direktores amatā ieceļ ZZS politiķi Ilonu Jurševsku
Apskatīt komentārus (0)


26.05.2014


Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) parlamentārās sekretāres, bijušās labklājības ministres Ilonas Jurševskas (ZZS) iecelšanu Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) direktores amatā.

LM, kuru vada Jurševskas partijas biedrs Uldis Augulis, skaidro, ka Jurševska konkursā uz vakanto amatu ieguvusi lielāko punktu skaitu, kā arī viņai piemīt stratēģiskais redzējums par aģentūras attīstību, amatam un jomā nepieciešamā pieredze, atbilstoša izglītība un personīgās īpašības.

Jurševska ir strādājusi Nodarbinātības valsts aģentūrā, no 2010.gada līdz 2011.gadam ir bijusi labklājības ministre, pēcāk arī 11. Saeimas deputāte. Šobrīd viņa pilda LM parlamentārās sekretāres pienākumus un ir Latvijas Zemnieku savienības valdes locekle.

Konkursam uz vakanto SIVA direktora amatu kopumā pieteicās 18 pretendenti. Kandidātiem bija jāatbilst vairākiem kritērijiem, tostarp jābūt pieredzei tādas iestādes vadībā, kurā strādā ne mazāk kā 50 darbinieki, pieredzei budžeta veidošanā un vadībā, izpratnei par valsts pārvaldes darbību, rehabilitācijas un invaliditātes jautājumiem, labām analītiskām spējām, kā arī spējai pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Kā ziņots, pirmais konkurss uz vakanto SIVA direktora amatu tika izsludināts 2013.gada 28.martā. Pretendentu atlases laikā konkursa komisija pieņēma lēmumu nevienu no 14 kandidātiem neizvirzīt SIVA direktora amatam, tādēļ tas noslēdzās bez rezultātiem un 2013.gada 8.maijā tika izsludināts atkārtots konkurss.

Kandidāts, kuru konkursa komisija atzina par vispiemērotāko direktora amatam otrajā konkursā, atsauca savu kandidatūru, pamatojot to ar iespējamām grūtībām, savienojot SIVA direktora darbu ar sabiedriskajiem pienākumiem, akadēmisko un zinātnisko darbību.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit