Novados

19936

Sniegavīri Dobelē ienes ziemas noskaņu!
Apskatīt komentārus (0)


15.12.2011


No 17. decembra līdz janvāra beigām Dobeles iedzīvotājus un viesus priecēs otrais "Sniegavīru saiets". Jau pazīstamajiem un iemīļotajiem tēliem piepulcēsies 12 jauni sniegavīri, katrs ar savu raksturu un izskatu.

Sniegavīri būs apskatāmi dažādās vietās pilsētā - laukumā pie novada domes, skvērā Brīvības un Viestura ielas sazarojumā pie tilta pār Bērzi, vēsturiskajā Tirgus laukumā un citur. Atsevišķas sniegavīru komandas dosies arī ārpus pilsētas robežām.

Otro "Sniegavīru saietu" organizē Dobeles novada pašvaldība, sadarbojoties ar diviem uzņēmumiem - tenapora ražotāju SIA "Tenax" un sveču ražotāju SIA "Baltic Candles Ltd", kuru ražotie materiāli izmantoti Dobeles sniegavīru izgatavošanai.

Par jauno sniegavīru piedzimšanas brīnumu parūpējušies mākslinieki Agnese Rudzīte, Inta Berga, Kārlis Īle un Jānis Bergs. Arī uzņēmuma "Baltic Candles Ltd" darbinieki jau esošajiem sniegavīriem piepulcinājuši jaunus jautros nebēdņus. Radošo komandu organizēja pašvaldības arhitekts Jānis Kukša.


Informāciju sagatavoja:
Agnese Liepa
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 63720936; mob.: 29102201
e-pasts: agnese.liepa@dobele.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
14:28, Aug 07

Latvijas Zemnieku sa
14:27, Aug 07
Rīgas mēra amata kandidāti nesola biroju paradīzi https://t.co/XXG35txBF2 https://t.co/AdkQGDhr6D https://t.co/xBM5J1OMRG
Latvijas Zemnieku sa
14:37, Aug 06
Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Rīgas domes vēlēšanu programmā ir iekļauts punkts, kas paredz Rīgā bērna piedzimš… https://t.co/bmf3bB9Yzg

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit