Novados

2012

Tiekas ar jaunatnes darba organizatoriem (260
28.12.2012

Gada nogalē Gulbenes novada domē pulcējās Gulbenes novada jaunatnes darba organizatori un virzītājspēki, lai tiktos ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Sandru Daudziņu.

Lasīt vairāk ...


Rāviņš: Stāvoklis ir slikts, bet stabils (Latvijas Avīze) (6
10.12.2012

"Latvijas Avīzes" žurnālisti Voldemārs Krustiņš un Egils Līcītis viesojās Jelgavā, kur sarunājās ar pilsētas domes priekšsēdētāju ANDRI RĀVIŅU (ZZS). Tuvojas pašvaldību vēlēšanas, nu ir par ko jautāt.


Lasīt vairāk ...


Ulmaņa mācība mūsdienu ļaudīm (70
16.11.2012

Ar Nacionālā vēstures muzeja darbinieku entuziasmu un Latvijas Avīzes un Latvijas Zemnieku savienības atbalstu izveidota jubilejas grāmata Kārlim Ulmanim 135. Tās atklāšana notika ceturtdien „Dauderos”, kur izstādīti arī lielā valstsvīra jubilejai veidotie Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolas audzēkņu darbi.

Lasīt vairāk ...


Tapusi grāmata par politiķi Kārli Ulmani (54
15.11.2012

Ceturtdien notiek grāmatas "Kārlim Ulmanim – 135. Liecības par Kārli Ulmani no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja krājuma" atvēršana. Šāds Latvijas politiķa Kārļa Ulmaņa dzīves gājumu ilustrējošs muzejisku liecību kopums pie lasītājiem nonāk pirmoreiz.

Lasīt vairāk ...


Zeme taisās projām iet (3
02.11.2012

Valdība un politiķi vēl sparīgi runā par plāniem emigrācijas nobremzēšanai, par aizbraukušo darba meklētāju atdabūšanu, bet šķiet, ka tās ir tikai runas un ka baltais kapitulācijas karogs jau ir piesiets pie kāta. Labklājības ministre jau runā par piemaksām tiem, kas gribētu meklēt darbu kaut kur projām no mājām. Reformu partijas ekonomikas guru Vjačeslavs Dombrovskis jau pirms gada ierunājās, ka lauku infrastruktūras uzturēšana Latvijai iznāk par dārgu. Pagājušajā trešdienā LTV1 raidījumā „Sastrēgumstunda” Swedbankas galvenais ekonomists Mārtiņš Kazāks kārtējo reizi atkārtoja banku ekspertu jaunāko atziņu: sekmēt mazapdzīvotu vietu ātrāku iztukšošanu no tur atlikušajiem iedzīvotājiem, jo šis process tik un tā neesot apturams. Dienu vēlāk Streipa vadītajā raidījumā šis pats Kazāks un Ģirts Rungainis kaunināja „Turības” jauniešu komandu par utopiskām lauku atbalsta idejām.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība aicina godināt Kārļa Ulmaņa piemiņu (1
29.08.2012

Svētdien, 2.septembrī, Latvijas Zemnieku savienība (LZS) atzīmēs Kārļa Ulmaņa 135 gadu jubileju Ulmaņa dzimtajās mājās „Pikšas” Dobeles novada Bērzes pagastā.

Lasīt vairāk ...


Ar Zaļo un Zemnieku savienības atbalstu izdod Jāņa Zābera trešo disku (61
22.08.2012

Atzīmējot izcilā latviešu tenora Jāņa Zābera 77. dzimšanas dienu, izdevniecība „Upe tuviem un tāliem” ar Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) atbalstu izdevusi jau trešo un noslēdzošo dziedoņa labāko ieskaņojumu izlasi „Jānis Zābers. Populāras melodijas”.

Lasīt vairāk ...


Ceriņu varenā ziedēšana Dobelē sākusies!
23.05.2012

Dobeles ceriņu dārzs jau iekrāsojies balts un violets, un sagaidāms, ka šonedēļ ziedēšanas trakums savā varā būs pārņēmis visu dārzu.

Lasīt vairāk ...


Ar izpriecām Vasarsvētkos atklās Dobeles Tirgus laukumu (63
23.05.2012

Dobeles novada svētku ietvaros 27. maijā svinīgi tiks atklāts rekonstruētais Tirgus laukums un sāks darboties strūklakas.

Lasīt vairāk ...


Naukšēni – sportiskais gars ik visā (66
26.04.2012

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Jauniešu nodaļa un LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš 22.aprīlī devās 156 km no Rīgas uz Vidzemes pusi - Naukšēniem, kur ciemojās pie novada domes priekšsēdētāja Jāņa Zumenta, kurš jau 15 gadus veicina iedzīvotāju un novada labklājību.

Lasīt vairāk ...


Vislatvijas Lielās talkas dienā zemsavieši kopā ar Mazpulkiem talkos "Saulesdārzā"
19.04.2012

Sestdien, 21.aprīlī, Lielās talkas ietvaros Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina pievienoties talkotājiem ikvienā Latvijas pašvaldībā. Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Rīgas nodaļu biedri, tāpat kā pagājušajā gadā, talkos kopā ar Latvijas Mazpulkiem topošajā Latvijas jaunatnes organizāciju centrā „Saulesdārzs“ Rīgā, Ezermalas ielā 24/26 (Mežaparkā).

Lasīt vairāk ...


Vaidavā notiks folkloras kopas “Silavoti” muzikālā izrāde “Gundega”
11.04.2012

Šomēnes folkloras kopa “Silavoti” ar muzikālo izrādi “Gundega” uzsāk ceļu pie skatītājiem Latvijas reģionos. Pirmā izrāde notiks svētdien, 15. aprīlī, plkst. 16.00 kultūras centrā “Vaidava”.

Lasīt vairāk ...


Kocēnu novada dome aicina nodot Lielās Talkas akcijas ietvaros sakrātos pudeļu korķīšus
11.04.2012

Kocēnu novada dome aicina Kocēnu novada iedzīvotājus līdz pirmdienai, 16. aprīlim, nodot Lielās Talkas akcijas ietvaros sakrātos plastmasas pudeļu korķīšus.

Lasīt vairāk ...


CP LZS 2012.gada 24.marta Kongresa rezolūcija par atbalstu Latvijas lauku iedzīvotāju labklājības celšanai (130
27.03.2012

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) pauž pārliecību, ka lauksaimnieciskā ražošana ir un būs galvenais saimnieciskās darbības veids laukos. Lai saglabātu un attīstītu nacionālu un daiļu Latviju, tās laukiem jābūt apdzīvotiem un tajos jānotiek saimnieciskajai un kulturālajai rosībai. LZS uzskata, ka lauku politikā par galveno mērķi jākļūst lauku iedzīvotāju labklājības celšanai.

Lasīt vairāk ...


LZS priekšsēdētāja pirmā vietnieka Ulda Auguļa runa partijas kongresā Jelgavā 2012. gada 24. martā
26.03.2012

Godātie Latvijas Zemnieku savienības kongresa delegāti! Kolēģi! Viesi! Pirms gada, uzstājoties no Latvijas Zemnieku savienības kongresa tribīnes, savā uzrunā biju ļoti optimistisks. Zīmējot jums Latvijas nākotnes ainu no satiksmes ministra pozīcijām, tuvākā perspektīva man šķita pozitīva, bet darāmie darbi – skaidri un saprotami. Šodien diemžēl man jums godīgi jāatzīst, ka plāni, par kuriem optimistiskajā tonī runājām pērn, ir palikuši pusdarīti, bet mans redzējums satiksmes nozares perspektīvai jau atkal tīts neskaidrības miglā.

Lasīt vairāk ...


LZS kongresā lemj par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām (Latvijas Avīze)
26.03.2012

"Mierīgi sēžot upes krastā, agri vai vēlu piedzīvosi, ka tā aiznes garām ienaidnieku līķus," pacietību māca sena ķīniešu gudrība. Šķiet, tieši tādu taktiku izvēlējusies Latvijas Zemnieku savienība (LZS), kas sestdien savā kongresā atskatījās uz pēdējo, Saeimas opozīcijā pavadīto laiku un lēma par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām. 


Lasīt vairāk ...


LZS priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa runa partijas kongresā Jelgavā 2012. gada 24. martā (66
25.03.2012

Godātie kongresa dalībnieki un viesi, dāmas un kungi! Esmu pārliecināts, ka katrs no jums šodien ieradies ar ticību sirdī, ka mēs spējam veidot Latviju tādu, kādu vēlamies to redzēt un atstāt nākamajām paaudzēm. Es vēlētos, lai Latvijai noticētu arī tie, kuri šobrīd sev iztiku pelna svešumā un tie, kuri referendumā balsoja par krievu valodu kā otru valsts valodu, jo arī viņi ir mūsu valsts pilsoņi.

Lasīt vairāk ...


Jelgavā notiek Latvijas Zemnieku savienības kongress
Apskatīt komentārus


24.03.2012

Bet gari runu plūdi šodien bija dzirdami Jelgavā. Jau tradicionāli šo Zemgales pilsētu par savu partijas kongresa vietu bija izraudzījusies Latvijas zemnieku savienība. Zaļo un zemnieku savienībā ietilpstošā Latvijas Zemnieku savienība pēc pie varas pavadītiem 10 gadiem, nonākusi opozīcijā. Partija gan nedomā, ilgstoši būt bez varas un par galveno mērķi likusi uzvaru nākamgad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.
Ar jaunu nacionālāku programmu (Latvijas Avīze) (119
22.03.2012

Pirms sestdien noliktā Latvijas Zemnieku savienības kongresa "Latvijas Avīzē" viesojās Saeimas deputāts, partijas priekšsēdētājs AUGUSTS BRIGMANIS. Ar viņu, kurš LZS vada kopš 2002. gada, sarunājās Voldemārs Krustiņš un Egils Līcītis.

Lasīt vairāk ...


Notiks ikgadējais Latvijas Zemnieku savienības kongress
20.03.2012

Sestdien, 24.martā, plkst.10 Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē notiks ikgadējais Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība (LZS) kongress, kurā piedalīsies aptuveni 300 LZS biedri no visiem Latvijas reģioniem, to skaitā pašvaldību vadītāji un Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (5)
2015 (35)2014 (30)2013 (65)
2012 (34)2011 (62)

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:02, Nov 25
Reizniece-Ozola: brīžiem liekas, ka runājam ar sienu @NRA Saeima jau divas garas dienas pavadījusi, daļēji attālin… https://t.co/iZKSB780zl
Latvijas Zemnieku sa
11:50, Nov 25
https://t.co/kYoDQSNuFp
Latvijas Zemnieku sa
10:24, Nov 25
«Šodienas jautājums» - nākamā gada budžets - Diskusijā piedalās - Latvijas Zemnieku savienības valdes locekle… https://t.co/XgIyW2sxnO

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit