Novados

2015

Aivars Berķis - Mans veiksmes vēlējums! Manas pārdomas par to, kas ir laime.
23.12.2015

Pagājušajā decembrī atsūtījāt vēlējumu: “Laimīgu Jauno gadu!” Arī es sūtīju tādu vēlējumu, kaut gan tā arī neesmu ticis skaidrībā, vai tas attiecas uz visu gadu – uz visām 365 dienām, vai tikai uz pašu sākumu, ko ievada Prezidenta runa, himna, šampanietis un pret debesīm skrejošas raķetes? Tas ar šampanieša glāzēm iezvanītais sākums jau vienmēr ir laimīgs, bet janvāra pirmā diena nāk ar neizgulētu miegu, ar paģirām, ar mājas piekopšanu, trauku mazgāšanu un likšanu plauktos. Varbūt tas laimīgais Jaunais gads ir tas brīdis, kad viss ir atkal salikts pa plauktiem? Kad beidzot esam divatā ar mīļu cilvēku, un rīt uz darbu nav jāiet, un diviem vien pieder viss vakars un nākamā nakts?

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības apsveikums Valsts svētkos!
Apskatīt komentārus


17.11.2015

 

Madonu apmeklē Saeimas deputāti
30.10.2015

30.oktobrī Madonu pieredzes apmaiņas ietvaros apmeklēja Saeimas deputāti Artis Rasmanis un Ainārs Mežulis, kā arī deputāta palīgs Indriķis Putniņš. Ar deputātiem domē tikās priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs.

Lasīt vairāk ...


Par viesošanos Lietuvas mazajā kultūras galvaspilsētā!
26.10.2015

Pirms gada, Eiropas parlamenta deputāte Iveta Grigule, kura ir arī Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes locekle, lai palīdzētu stiprināt LZS attiecības ar radniecīgām partijām ārvalstīs, Rīgā noorganizēja LZS vadības tikšanos ar Lietuvas Zemnieku un Zaļo savienības vadības pārstāvjiem. Pagājušajā piektdienā mums bija iespēja atbildes vizītē Lietuvā tikties ar Lietuvas Zemnieku un Zaļo savienības priekšsēdētāju un vienu no lielākajiem zemniekiem Lietuvā Ramūnas Karbauskis. Raksta turpinājumā mazāk par politiku, bet nedaudz vairāk par vietu, kuru apmeklējām, jo bieži kaut ko tādu nav nācies redzēt.

Lasīt vairāk ...


Nodibināta Pierīgas pašvaldību apvienība; par priekšsēdētāju ievēlēta Carnikavas novada domes vadītāja Jurēvica (1
22.10.2015

"Latvijā ir daudz pašvaldību, to problēmas ir ļoti atšķirīgas, un Latvijas Pašvaldību savienībai nav kapacitātes un resursu, lai visu intereses aizstāvētu vienlīdz labi. Ideja par Pierīgas pašvaldību apvienību gaisā virmojusi jau vairākus gadus, tagad esam to nodibinājuši, lai sekmīgāk aizstāvētu Pierīgas iedzīvotāju intereses un veidotu konstruktīvu dialogu ar valdību,” skaidro Jurēvica.

Lasīt vairāk ...


Mazsalacas mērs: Minimālā skolēnu skaita noteikšana ir tiešs apdraudējums lauku vidusskolu pastāvēšanai
14.10.2015

10.klašu minimālā skolēnu skaita noteikšana ir tiešs apdraudējums lauku vidusskolu pastāvēšanai, jo īpaši pierobežā, uzskata Mazsalacas novada domes priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

Lasīt vairāk ...


Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis: Valstij steidzami jāizstrādā bēgļu uzņemšanas plāns
15.09.2015

Patlaban nav iespējams diskutēt par bēgļu uzņemšanu Latvijā, jo valstij nav programmas viņu izmitināšanai, nav atrunāti pienākumi un finansējuma sadale, šādu viedokli pauda Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis (LZS).

Lasīt vairāk ...


Latvijas valdība piekritusi uzņemt 250 bēgļus. Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers pateicis: būs jāuzņem vēl pieci simti! (1
10.09.2015

Esmu pārliecināts, ka tas nav punkts, pat ne komats: bēgļu lavīna vēl tikai uzņem ātrumu. Jau pēc gada Latvijas kvota var tikt palielināta līdz pieciem tūkstošiem!!! Un domāju, ka viņu ienākšana nebūs atkarīga ne no valdības lēmuma, ne no Saeimas balsojuma, arī ne no Junkera lēmuma, tāpat, kā jau tagad tā nav atkarīga no Itālijas, Grieķijas vai Ungārijas negribēšanas. Viņi turpina ieceļot. Daudzi simti noslīkst jūrā, bet daudzi desmiti tūkstoši turpina riskēt.

Lasīt vairāk ...


“Pikšās” sumina Kārli Ulmani (Latvijas Avīze)
07.09.2015

Ar autobusiem, mašīnām un citiem transportlīdzekļiem pār Zemgales līdzenumiem uz Dobeles novada “Pikšām” vakar plūda liels skaits cilvēku. Kārļa Ulmaņa dzimšanas dienas svinībās valstsvīru godināja vairāk nekā pustūkstotis ļaužu.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienība ielūdz uz Kārļa Ulmaņa 138. jubilejai veltītu atceres pasākumu!
Apskatīt komentārus


05.09.2015

 

Zaļo un Zemnieku savienības sporta spēles
Apskatīt komentārus (2)


23.07.2015

Lai sajustu sportisko garu un vairotu kopības sajūtu starp Zaļo un Zemnieku savienību veidojošo partiju biedriem un atbalstītājiem 8.augustā sporta kompleksā "Avoti", Burtnieku novadā notiks šīs vasaras lielās Zaļo un Zemnieku savienības sporta spēles. Ar sporta spēļu nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Uz sporta spēlēm aicināti Zaļo un Zemnieku savienību veidojošo partiju biedri un atbalstītāji, kā arī viņu ģimenes locekļi. Droši varat ņemt līdzi arī bērnus, būs atrakcijas un arī cilvēks, kurš mazos pieskata.

Pieteikšanās termiņš sporta spēlēm ir līdz 2015. gada 29. jūlijam! Pieteikumus var iesniegt elektroniski nosūtot tos uz epasta adresi arturs.graudins@gmail.com, kā arī norādot komandu un individuālo dalībnieku vārdus, uzvārdus.

Dalības maksu par sporta spēlēm 10 EUR  no dalībnieka. Dalības maksu lūgums pārskaitīt uz:

Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība
Reģ.nr.40008044840HANSABANKA
Bankas kods: HABALV22Konts: LV50HABA000140J038113,
Maksājuma uzdevumā norādot: „Maksa par (vārds,uzvārds) dalību sporta spēlēs”,

Tiem, kuri vēlas sporta kompleksā palikt pa nakti, par naktsmītņu rezervāciju lūgums sazināties ar sacensību rīcības grupas vadītāju Ojāru Beķeri  mob.nr. 29456900,mpojars@inbox.lv , LZS Burtnieku nodaļa. “Pikšas” aicina uz Starptautisko folkloras festivālu „Baltica 2015”
10.07.2015

2015.gada 16.jūlijā plkst.13 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (VTUA) aicina uz Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2015” novadu dienu un tās ieskaņas koncertu „Mantojums” K.Ulmaņa piemiņas muzejā „Pikšas” Dobeles novadā, bet plkst.18 noklausīties koncertu Dobeles vēsturiskajā tirgus laukumā.

Lasīt vairāk ...


Krāslavas mērs: Bez jaunu darbvietu radīšanas nekāda finanšu izlīdzināšana nespēs nodrošināt atpalikušo reģionu līdzvērtīgu attīstību
04.06.2015

Bez jaunu darbvietu radīšanas nekāda līdzekļu pārdale nespēs nodrošināt atpalikušo reģionu līdzvērtīgu attīstību, vērtējot jauno finanšu izlīdzināšanas modeli, uzskata Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks (LZS).

Lasīt vairāk ...


A. Rāviņš: Šis gads Jelgavai ir svinību gads. Šodien Jelgavā gaidāms lielais pilsētas gājiens, ceram pārspēt Ginesa rekordu.
Apskatīt komentārus


29.05.2015

 

Par Limbažu novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Didzis Zemmers
28.05.2015

Šodien Limbažu novada domes sēdē par jauno pašvaldības priekšsēdētāju ievēlēts Didzis Zemmers (LZS). Par viņa ievēlēšanu nobalsoja 10 no 15 pašvaldības deputātiem. Savukārt pieci biļeteni bija nederīgi.

Lasīt vairāk ...


Reģionālā vizīte Valmierā
28.05.2015

Otrdien, 26.maijā, Eiropas parlamenta deputāte Iveta Grigule, LR Saeimas deputāts Armands Krauze un Latvijas Zemnieku savienības (LZS) ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš apmeklēja Valmieru, lai klātienē tiktos ar LZS Valmieras nodaļas biedriem.

Lasīt vairāk ...


I.Grigule apbalvo A.Upīša Skrīveru vidusskolas erudītākos skolēnus
27.05.2015

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule pirmdien, 25. maijā, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā apbalvoja “Aktualitāšu konkursa” 6.-12. klašu skolēniem laureātus. Šis ir konkursa apaļās jubilejas gads – apritējuši 10 gadi kopš iedibināta šī tradīcija.

Lasīt vairāk ...


Jelgavas pilsētai 750!
Apskatīt komentārus


27.05.2015

No 28. līdz 31.maijam Jelgavas 750 gadu svinības sasniegs savu kulmināciju, kad nedēļas garumā tiks svinēti Pilsētas svētki ar dažādām norisēm visai ģimenei. Jelgavnieku iznesīgums un pārsteidzoša asprātība būs vērojama pilsētas svētku gājienā, kurā dosies Jelgavas uzņēmumu un firmu, kolektīvu un iestāžu pārstāvji. Jau par tradīciju kļuvusi Amatu diena, kas speciāli izveidotās amatnieku ielās Raiņa parkā pulcēsies simtiem amatnieku un mācekļu. Jelgavas pilsētas svētku programma lasāma ŠEIT

 

 Latvijas Zemnieku savienības biedru anketēšana
Apskatīt komentārus


25.05.2015

 Godātie, zemsavieši!

Līdzīgi kā pirms diviem gadiem, arī šogad, lai noskaidrotu zemsaviešu viedokli par norisēm partijā, par biedru noskaņojumu visos Latvijas novados, ir izveidota biedru aptaujas anketa.

Svarīgs ir ikviena LZS biedra viedoklis, tāpēc, lūdzu, izbrīvējiet desmit minūtes, lai atbildētu uz aptaujas jautājumiem.

Anketu var aizpildīt līdz 7.jūnijam.

Anketa pieejama šeit:

https://docs.google.com/forms/d/130iUdqU5GVt-ytyhNYuKfGVKcz_YvrhFsIr8i49meT4/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_linkIvetu Griguli ievēl Kazahstānas ekonomisko zonu asociācijas prezidijā
21.05.2015

Eiropas Parlamenta deputāte un delegācijas Eiropas Savienības sadarbībai ar Kazahstānu, Kirgizstānu, Uzbekistānu, Tadžikistānu, kā arī ar Turkmenistānu un Mongoliju vadītāja Iveta Grigule ir kļuvusi par Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas prezidija locekli. Prezidijā I.Griguli ievēlēja Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas III kongress, kas ar Kazahstānas Investīciju un attīstības ministrijas atbalstu notika valsts galvaspilsētā Astanā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (5)
2015 (35)2014 (30)2013 (65)
2012 (34)2011 (62)

Video

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
12:02, Nov 25
Reizniece-Ozola: brīžiem liekas, ka runājam ar sienu @NRA Saeima jau divas garas dienas pavadījusi, daļēji attālin… https://t.co/iZKSB780zl
Latvijas Zemnieku sa
11:50, Nov 25
https://t.co/kYoDQSNuFp
Latvijas Zemnieku sa
10:24, Nov 25
«Šodienas jautājums» - nākamā gada budžets - Diskusijā piedalās - Latvijas Zemnieku savienības valdes locekle… https://t.co/XgIyW2sxnO

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit