Raidījumā "Spried ar Delfi" ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze

Par pārmaiņām ZZS un kā abi politiskie spēki plāno piedalīties Latvijas politikas dzīvē turpmāk – par to pirmdien, 23. maijā raidījumā "Spried ar Delfi" žurnāliste Alina Lastovska sarunājās ar LZS līderi Armandu Krauzi un Pēteri Dimantu, kurš ir valdes loceklis gan ZZS, gan LZP.

Krauze akcentē, ka ZZS "bija, ir un paliks" arī pēc LZP aiziešanas prom no partiju apvienības. ZZS notiek sarunas ar citām partijām, kuras varētu pievienoties apvienībai, norādīja politiķis.

"Kādreiz, kad nacisti noķēra kādu, kas slēpj partizānus, viņi nopēra to ģimeni, kas slēpa, un vēl kaimiņus profilaksei. Kariņš šajā gadījumā uzvedas kā kārtīgs nacists – viņš atlaiž Golubevu, un paķer līdzi vēl kādu," raidījumā "Spried ar Delfi" norādīja Zaļo un zemnieku savienības līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Armands Krauze, vērtējot Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa rosinātās pārmaiņas valdībā pēc Nacionālās apvienības (NA) ultimāta.

Krauze atzina, ka iekšlietu ministrei Marijai Golubevai bija jādemisionē, jo tas, kas notika 10. maijā, ir nepieņemami lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Bet pieņemami tas varbūt bijis tikai šaurai iedzīvotāju grupiņai, kas aizstāv Krievijas intereses, secināja Krauze.

Viņš vērtēja, ka koalīcija līdz vēlēšanām noteikti turēsies kopā, tomēr atzina, ka premjers uzvedas dīvaini, jo ir ļoti pārliecināts par koalīcijas turēšanos kopā. "Kā var sodīt vēl kādus citus ministrus, ka viņi ieņem kādu savu pozīciju?" vaicāja Krauze, paužot, ka tas ir nepieņemami mūsdienu politikā un tas atgādina kādus senos laikus, kad sodīja tikai tāpēc, lai būtu kolektīvā sodīšana.

Raidījuma ierakstu skaties šeit:  https://www.delfi.lv/video/raidijumi/spried-ar-delfi/karins-uzvedas-ka-kartigs-nacists-krauze-par-vitenberga-demisijas-prasisanu.d?id=54378116&utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=TwitterZZS aicina nekavēties ar plāna izstrādi enerģētisk...
Priekšvēlēšanu diskusija par augstāko izglītību un...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter