Saeimas Valsts pārvaldes komisijas priekšsēdētāja amatā ievēlēta Daiga Mieriņa

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju vadīs Daiga Mieriņa. To trešdien, 23.novembrī, pirmajā komisijas sēdē lēma tās locekļi.

Par komisijas priekšsēdētāja biedru šodien tika ievēlēts Māris Sprindžuks, bet par komisijas sekretāru – Andrejs Ceļapīters.

Komisijā strādās arī deputāti – Skaidrīte Ābrama, Anita Brakovska, Oļegs Burovs, Raimonds Čudars, Jefimijs Klementjevs, Ingmārs Līdaka, Uģis Mitrevics, Edgars Rinkēvičs. Komisiju sastāvs noteikts ar Saeimas 23.novembra ārkārtas sēdes lēmumu.

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas kompetencē ir plašs jautājumu loks – valsts iestāžu un pašvaldību darbība, civildienests un valsts amatpersonu darbība, tostarp interešu konflikta novēršana, partiju finansēšana un priekšvēlēšanu aģitācija, kā arī dzīvojamo māju pārvaldīšana un apsaimniekošana, palīdzība dzīvokļa jautājumu un denacionalizēto namu īrnieku problēmu risināšanā un nevalstiskā sektora darbība.

Ziņas avots un visa ziņa: https://saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/31635-saeimas-valsts-parvaldes-komisijas-priekssedetaja-amata-ieveleta-daiga-mierina

ZZS: Saeimas deputātiem un ministriem nav jābūt pr...
ZZS: Valdībai nekavējoties jālemj par papildu atba...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter