Aktualitātes

112300

ZZS aicina J.Jurašu skaidrot saistību ar "PNB Banku"
Apskatīt komentārus (0)


14.05.2020


Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu skaidrot, kādus pakalpojumus vairāku gadu garumā ar viņu saistīts uzņēmums "Immunitas" sniedzis "PNB Bankai", tolaik "Norvik bankai", kura tiek minēta kā slēpts Jaunās konservatīvās partijas sponsors.

Masu medijos izskanējusi informācija, ka par šiem pakalpojumiem periodā no 2014. līdz 2019. gadam saņemta atlīdzība teju pusmiljona eiro apmērā.

„Uzskatām, ka Saeimas Juridiskās komisijas vadītājam ir sabiedrībai jāatklāj, kādas konsultācijas un pakalpojumus sniedzis bankai, saņemot pusmiljona eiro atlīdzību. Jaunā konservatīvā partija allaž ir uzsvērusi atklātības un godīguma principu nozīmīgumu, tāpēc aicinām tos ievērot arī šajā situācijā,” akcentē ZZS valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.  

Slēpjot no sabiedrības ienākumu gūšanas avotus, J.Jurašs kā Tieslietu padomes loceklis, kurai šobrīd ir tik nopietns uzdevums kā jaunā ģenerālprokurora kandidāta izvēlēšanās, rada aizdomas par iespējami apšaubāmām darbībām.  

Līdz ar to ZZS aicina J.Jurašu ievērot atklātības principus un publiskot materiālus, kas apliecinātu, kādi pakalpojumi sniegti „PNB bankai” un kāda bijusi saņemtā atlīdzība. ZZS vērsīsies arī pie tieslietu ministra, Jaunās konservatīvās partijas priekšsēdētāja Jāņa Bordāna, aicinot izvērtēt situāciju ar J.Juraša saistību ar banku un tai sniegtajiem pakalpojumiem.


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
13:37, Jul 07
Japanese symbol for beginnerNovadu reformu Satversmes tiesā apstrīdēs arī Inčukalna pašvaldība… https://t.co/NEgdhWAEhx
Latvijas Zemnieku sa
09:32, Jul 07
Arī Salacgrīvas novads meklēs atbalstu Satversmes tiesā saistībā ar teritoriālo reformu @TVNET_zinas https://t.co/58qI76fpbR
Latvijas Zemnieku sa
09:30, Jul 07
«Pēdējais palīdzības sauciens» - Limbažu novads Satversmes tiesā apstrīd reformu @lsmlv https://t.co/FbqDkPmBbI

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit