ZZS aicina skaidrot risinājumus 2.pensiju līmeņa kapitāla samazinājumam

⭕️🛑ZZS aicina skaidrot risinājumus 2.pensiju līmeņa kapitāla samazinājumam

‼️🔰Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāti uzdevuši jautājumus labklājības ministrei Evikai Siliņai (JV) par risinājumiem 2.pensiju līmeņa kapitāla samazinājumam.


📍⚠️💶ZZS deputāti Viktors Valainis, Uldis Augulis, Līga Kļaviņa, Kaspars Melnis un Armands Krauze pauž bažas par 2.pensiju līmeņa kapitāla samazināšanos 2022.gada pirmajos trīs ceturkšņos.

⚠️‼️Tāpēc parlamentārieši Siliņai vaicā, vai 2.pensiju līmeņa uzkrājumu nodrošināšana tiks iekļauta valdības rīcības plānā, vai šim mērķim ir plānoti kādi risinājumi un vai ir paredzēts kompensēt zaudējumus par kapitāla samazināšanos.

💶‼️🔰➡️➡️ZZS deputāti arī vēlas noskaidrot, kāda ir labklājības ministres un Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) iesaiste šīs problēmas risināšanā. 

🛑⚠️‼️ Politiķi arī lūdz sniegt informāciju, vai un kādā veidā aprēķināto pensiju apmēru 2.pensiju līmeņa ieguldījumu kritums ietekmētu tiem pensionāriem, kuri pensionējas šogad un nākamgad. https://vs.lv/raksts/ekonomika/2023/01/01/zzs-aicina-skaidrot-risinajumus-2pensiju-limena-kapitala-samazinajumam

Partiju reitingi: decembrī lielākais kritums «Jaun...
ZZS aicina Valsts prezidentu nodot otrreizējai cau...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter