ZZS deputāti Golubevas atkāpšanos no ministres amata sauc par pareizu lēmumu ( TVnet.lv)

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputāti Armands Krauze un Jānis Vucāns uzskata, ka Marijas Golubevas (AP) atkāpšanās no iekšlietu ministres amata bijis pareizs lēmums.

Krauze aģentūrai LETA norādīja, ka Golubevas lēmums atkāpties no amata atbilst demisijas pieprasījumam, kuru ceturtdien parakstījuši ZZS deputāti. Viņa vērtējumā Golubevas rīcība bijusi pareiza.

Tāpat Krauze uzskata, ka Golubevas lēmums pamest Iekšlietu ministres amatu būtiski neietekmēs valdības turpmāko darbu un ka tā pastāvēs līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām.

Vucāns savukārt aģentūrai LETA atzīmēja, ka Golubevas demisija bija sagaidāma, ņemot vērā, ka uz 10.maija situāciju kā viens no pirmajiem politiskajiem spēkiem reaģēja Nacionālā apvienība (NA).

"Ja mēs redzam, ka koalīcijā rodas nesaskaņas, tad ir naivi domāt, ka opozīcija nepievienosies šai koalīcijas partijai, kura prasa [demisiju]," pauda deputāts.

Vucāns uzsvēra, ka tādos datumos kā 9.maijs iekšlietu ministram jābūt savā amatā, nevis jāvada procesus attālināti. "Ja ministre uzskata, ka viņa, atrodoties Spānijā, var runāt par jautājumiem, kurus viņa pati nespēj atrisināt savā valstī, nu tad par ko mēs runājam? Tas nozīmē, ka vārdos ir viens, bet darbos kaut kas cits. Un tas no ministres nav pieņemami," deputāts atzīmēja.

Raksta avots un viss raksts: TVnet.lv ( https://www.tvnet.lv/7523916/zzs-deputati-golubevas-atkapsanos-no-ministres-amata-sauc-par-pareizu-lemumu

FOTO: Paula Čurkste/LETA

​Lielākā daļa Eiropas attīstīto valstu ir noteikus...
Saeima atceļ šķēršļus pieminekļa Uzvaras parkā noj...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lzs.lv/

LZS © 1990-2021

Spied Enter