Aktualitātes

112753

ZZS iepazīstinās ar Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstu un programmu
Apskatīt komentārus (0)


16.07.2020


Šodien, 16.jūlijā, plkst. 13.00, Bastejkalnā, partiju apvienība Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) iepazīstinās ar apvienības sarakstu, programmu un prioritātēm Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

ZZS startē Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ar spēcīgu, pieredzes bagātu kandidātu sarakstu un skaidru programmu, kas balstīta uz sociāli atbildīgām, mūsdienīgas Eiropas galvaspilsētas attīstības idejām un mērķi parūpēties par katra rīdzinieka labklājību.

Partiju apvienība ir pārliecināta, ka visai Rīgai ir jābūt sakoptai, zaļai, ar labu infrastruktūru, pietiekošu skaitu bērnudārzu, iedzīvotājiem pieejamām atbalsta programmām, kā arī galvaspilsētas vadību, kura nesavtīgi strādā visu rīdzinieku interesēs.

ZZS līderis Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās būs pieredzējušais Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektors un Saeimas deputāts Viktors Valainis, kurš jau daudzus gadus vadot LLPA, ir piedalījies Latvijas lielo pilsētu attīstības stratēģiju izstrādē, īpašu uzmanību pievēršot tieši Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju tiesību aizstāvēšanai.

V. Valainis atzīst, ka dodas uz Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām ar spēcīgu kandidātu sarakstu un sabiedrības atbalstu. "Jaunākie partiju reitingi liecina, ka šobrīd, kad ZZS publiski vēl tikai ir ieskicējusi partiju apvienības prioritātes Rīgā, par ZZS savu balsi būtu gatavi atdot jau 6,1% vēlētāju. Mēs esam pateicīgi par strauji augošo vēlētāju atbalstu, kurš pēdējā mēneša laikā ir trīskāršojies. Apzinoties aktuālo problēmu apjomu Rīgā, ko nepieciešams risināt, tā ir svarīga un motivējoša ceļa maize gatavojoties vēlēšanām," norāda V. Valainis.

Preses konferencē piedalīsies ZZS kandidātu saraksta līderi, kuri iepazīstinās ar partiju apvienības kandidātu sarakstu un programmu Rīgai.

Preses konference notiks ceturtdien, 16.jūlijā, pulksten 13:00, Bastejkalnā. Lai nodrošinātu valstī noteiktajiem drošības pasākumiem atbilstošu preses konferences norisi, aicinām masu mediju pārstāvjus iepriekš informēt par savu dalību preses konferencē.

Papildu informācija:
Dace Kārkliņa,
Zaļo un zemnieku savienības preses sekretāre
Tālr. 29533172 


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAVideo

   

FotoAptauja

Vai Latvijā jāievieš e-vēlēšanas?

Nav viedokļa

Apskatīt rezultātus
Twitter

Latvijas Zemnieku sa
11:59, Sep 24
NĀC UN PIEVIENOJIES LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBAI
Latvijas Zemnieku sa
09:03, Sep 24
Pēc ilgstošām diskusijām, koalīcija ir atbalstījusi opozīcijas ierosinājumu (ZZS) un valdība ir lēmusi pagarināt sa… https://t.co/S7j7kW3Fvp
Latvijas Zemnieku sa
13:23, Sep 21
18.septembrī notika Latvijas Zemnieku savienības Latgales konference. Konferences dalībniekus uzrunāja LZS priekšsē… https://t.co/zTOPxaOsxH

Latvijas zemnieku savienība novados


Video arhīvs apskatāms šeit