Aktualitātes
Par mums
Mūsu komanda
Pievienojies mums
Sadarbības partneri
Foto galerija
Video galerija

Seko mums arī:Par mums

Sveicināti Latvijas Zemnieku savienības Jaunatnes nodaļā!

  

Kas mēs esam?

Mūsu nodaļā darbojas jaunieši, kuriem ir dažādas intereses un dažādi talanti. Lielākā daļa no mums nav lauksaimnieki, tādēļ varētu pārsteigt kāpēc tieši darbojamies Latvijas Zemnieku Savienībā. Taču šai organizācijai ir vēsturiskā vērtība - viena no vecākajām Latvijas partijām, bijusi klāt Latvijas dibināšanas laikā, saglabājusi savu darbību trimdā un aktīvi piedalījusies Atmodas pasākumos. Un tieši tā ir musu bagātība - pieredze, zināšanas un sadarbība, kura vainagojas panākumiem. Latvijas mīlestība, mūsu nācijas pamati ir tie, kas lieliski apvieno mūs. 

  

Ko mēs daram?

Nodaļas biedriem ir sava privātā un profesionālā dzīve, taču tas mums neliedz aktīvi darboties nodaļas ietvaros. Jebkurš no mūsu biedriem var iesaistīties tai darbībā, kas viņam šķiet vistuvākās. Tā viens no redzamākajiem sasniegumiem ir ikgadējais LZS JN organizētais strītbola turnīrs, kurā iesaistās visu paaudžu LZS biedri un atbalstītāji. Tāpat mēs sadarbojamies ar vairāk nevalstiskām organizācijām un iespēju robežās palīdzam dažādos sadzīviskos darbos un labdarībā. Mūsu nodaļas biedri ir aktīvi partijas dzīvē - darbojas komisijās, partijas nodaļās, kā arī palīdz vairākos organizatoriskos jautājumos, vai pārstāvēt partijas viedokli kādā diskusijā. Katram ir iespēja iesaistīties.

  

Kāpēc mēs to daram?

Esam pilsoniski aktīvi jaunieši, kas vēlas ietekmēt sabiedriskos procesus un daži no mums - politiku. Tomēr, lai to panāktu, ir jābūt aktīviem. Tādēļ mēs kopā strādājam, darbojamies un meklējam kompromisus. Kā teicis mūsu partijas dibinātājs Kārlis Ulmanis "īsiem vārdiem sakot - mums vairāk vajadzīgi ļaudis, nekā statūti un instrukcijas".


Laipni lūgti LZS JN!